• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Netguru - jak wygląda rekrutacja na Junior Product Designer'a ?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
420 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2021 w Offtop przez wieczor9 Początkujący (370 p.)
Hej,

od jakiegoś czasu szukam pracy w kategorii Design. Równocześnie budując portfolio i pogłębiając wiedzę na temat UI/UX.

Czy jest może tutaj ktoś, kto aplikował na stanowisko Junior Product Designer w Netguru ? Oraz czy by opowiedział jak wygląda proces rekrutacji i sama praca ?

Dzięki i pozdrawiam !

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 20 marca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
wybrane 21 marca 2021 przez wieczor9
 
Najlepsza
Miałem styczność z Netguru jako Java Developer- generalnie :  sam proces rekrutacji jest tragiczny, bo wiadomo to też kwestia HR, nie wiem jak to teraz wygląda, ja mówie z perspektywy lat wstecz, więc generalnie bardzo dlugie czasy oczekiwania na umówienie sie na rozmowe i przyjście, odzew i feedback też taki - mieszany, a co do "poziomu" rekrutacji to sie nie wypowiem, bo nie wiem jak wygląda to z perspektywy Design.
Co od siebie dodam :
- bardzo słabe zarobki, ale to tez kwestia softwarehousów

- klimat- bardzo okej, dlatego że to nie takie typowe Corpo, jednak bardzo trudno o jakiekolwiek szkolenia, benefity bo na to kasy nie ma

- projekty, zależy jak trafisz, nie wiem- miałem przez chwile ciekawy projekt a raz trafiłem w SHIT- ale tak jest wszędzie, więc tutaj to nie jest kwestia Netguru, tylko po prostu tak jak wszędzie.
- ludzie, to tez zależy jak trafisz- ja byłem zadowolony z zespołu, więc akurat to kolejny plus softwarehousów że faktycznie,  ten klimat o którym wspomniałem jest okej

- od strony Management, tzn  Przełożeni itd, pozytywnie, nie jest sztywno, akurat tutaj na plus jest fakt tego, że traktują Cię jak człowieka, naprawdę jak "część" jedności, a nie jak corpo szczura.

Więc na start,  jest okej tylko trzeba się liczyć, że małe zarobki kosztem czegoś... oraz słaba możliwość rozwoju, ale to tez indywidualna sprawa bo dla chcącego nic trudnego

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 315 wizyt
pytanie zadane 9 września 2020 w Offtop przez malybyq Użytkownik (980 p.)
+1 głos
4 odpowiedzi 890 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 1,644 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez kracjan122 Początkujący (370 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...