• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

NIe wczytujące się zdjęcia każdego typu. (po wejściu w plik już widać)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
187 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2021 w Grafika i multimedia przez Nalesniolek Nowicjusz (180 p.)

Witam.

Jak wchodzę w folder(i nie tylko folder), w którym znajdują się pliki ze zdjęciami formatu np.JPG nie wczytują się one mi i widnieje tylko obrazek . Co zrobić zebym widział co się tam znajduje?

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 marca 2021 przez Psz3mo Mądrala (5,030 p.)
Prawym przyciskiem w folderze > widok>duże ikony albo bardzo duże ikony
komentarz 17 marca 2021 przez Psz3mo Mądrala (5,030 p.)
Albo coś innego co ci będzie odpowiadało
komentarz 17 marca 2021 przez Nalesniolek Nowicjusz (180 p.)
właśnie u mnie to nie działa i nie wiem o co chodzi jest jeszcze jakis powod prze ktory mi to nie dziala?
komentarz 17 marca 2021 przez Psz3mo Mądrala (5,030 p.)
A zobacz przy masz odznaczona opcję Opcje folderów>Widok>Zawsze pokazuj ikony, nigdy miniatury?
komentarz 17 marca 2021 przez Psz3mo Mądrala (5,030 p.)
Jeśli nadal nie pokazuje, przyczyną takiego stanu może być więc brak wystarczającej ilości pamięci w systemie Windows (zapełniony dysk twardy). Warto przeczyścić z niepotrzebnych rzeczy system, odzyskać trochę pamięci i wtedy system będzie mógł generować podgląd ikon inaczej brakuje mu na ten stan zasobów sprzętowych w tym przypadku pamięci.
komentarz 17 marca 2021 przez Nalesniolek Nowicjusz (180 p.)

@Psz3mo, gdzie sa opcje folderu

 

komentarz 17 marca 2021 przez Nalesniolek Nowicjusz (180 p.)
o dobra to zadziałało dzięki wielkie nie wiem jak mam sie odwdzięczyć :)
komentarz 17 marca 2021 przez Psz3mo Mądrala (5,030 p.)
Cieszę się, że działa :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 121 wizyt
pytanie zadane 1 stycznia 2016 w C i C++ przez timrh Mądrala (6,030 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 236 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 287 wizyt
pytanie zadane 23 października 2018 w PHP przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,563 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...