• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Licencja i logowani, gui

0 głosów
379 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2021 w Inne języki przez MateuszSikorski Obywatel (1,070 p.)
Witam, robię program w javie, gui tworze w scene builder i mam pytanie czy ktoś wie jak zrobić logowanie w javie? że wchodzi do jakiejś bazy danych i sprawdza czy jest taka osoba o takim loginie i o takim kluczy licencji, bardzo bym prosił o pomoc, gui jest w javafx. I drugie pytanie, mógł by ktoś podać kod na przycisk który otwiera dany plik? I prosiłbym o pomoc jak to zrobić aby to było jak aplikacja, bo samo gui mam w rozszerzeniu .fxml i nie wiem jak to zrobić aby można było to odpalić normalnie

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 911 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2018 w Inne języki przez Raloseq Nowicjusz (190 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 800 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2017 w Java przez Mariusz Dobrogosz Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 379 wizyt

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,328 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...