• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy części będą ze sobą wspólgrały, komputer do 3500zł?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
199 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2021 w Sprzęt komputerowy przez karton Nowicjusz (120 p.)
Witam czy podane części będą ze sobą współgrały, jestem nowy w tym temacie a zależy mi na kompie do ok. 3500zł na procku intela:

Gigabyte GeForce Gtx 1050 ti 4Gb

Intel Core I7 9700F

Płyta główna- Gigabyte B365M Aorus Elite

Ram- HyperX 2x8Gb 3600MHz CL17 Fury RGB

Zasilacz- SilenciumPC Vero L3 500W 80 Plus Bronze

Chłodzenie Procesora- SilenciumPC Spartan 4 100mm

Dysk Twardy- WD Blue 1TB

I tam na marginesie obudowa SilentiumPC Signum Sg Tg

Dysk SSD mam nowy był wkładany do laptopa ale jeśli można to poprosze o zaproponowanie SSD 480 MB
komentarz 31 marca 2021 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
a nie chcesz kupić używanego PC? i7-8700, gtx1070, RAM16gb za 3k

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 31 marca 2021 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)
Będą choć nie do końca są dobrze dobrane, ram jest ograniczany. Grafika bardzo słaba, procesor starej generacji.

Jeżeli ma być to do gier to podstawka https://www.x-kom.pl/lista/v2ntq4s3w

Reszta na kartę graficzną
komentarz 31 marca 2021 przez karton Nowicjusz (120 p.)
Dzięki za rade i części ale nie wiem którą karte wybrać pieniędzy na kompa jeszcze nie mam ale próbuje się zorientować, karty są teraz bardzo drogie więc wybrałem tego gtxa.

Podobne pytania

92,565 zapytań

141,418 odpowiedzi

319,604 komentarzy

61,951 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...