• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Facebook - problem z otrzymywaniem wiadomości na fanpage

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
406 wizyt
pytanie zadane 13 marca 2021 w Offtop przez czarodziej91 Nowicjusz (160 p.)
edycja 14 marca 2021 przez czarodziej91

Witam,

potrzebuję pomocy z otrzymywaniem wiadomości na fanpage... Walczę z tym już kilka tygodni. Na początku myślałem, że to przejściowy problem facebooka, ale problem trwa praktycznie od początku założenia fanpage'a. 

Sprawa wygląda tak, po wyłączeniu możliwości otrzymywania wiadomości

Po włączaniu wiadomości komunikat jest taki... Próbowałem już chyba wszystkiego, założenie nowego fanpage'a - wszystko działa wiadomości przychodzą i pisać można. Nie ma różnicy czy telefon czy komputer, przeglądarki wszędzie ten sam problem. 

Powiem tak, moja desperacja osiągnęła już taki poziom, że jestem w stanie zapłacić komuś kto pomoże mi rozwiązać ten problem.

Pozdrawiam

Błażej

komentarz 13 marca 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Strzelam, że problemem są sesje. a dokładnie ich ilość. Spróbuj na telefonie wyczyścić cache aplikacji. Messenger i sam Facebook. A i poprawnie jest "fanpage".
komentarz 13 marca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
depresja, bo nie możesz otrzymać wiadomości na funpage? To może nie zakładaj więcej i lepiej dla Ciebie.
Zgłoś to do facebooka jeśli jest problem, leży po stronie facebooka więc to zgłoś, bo może to być bug - o którym oni nawet nie wiedzą że takowy ma miejsce.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 marca 2021 przez czarodziej91 Nowicjusz (160 p.)
Próbowałem już cache usuwać, mało tego odinstalowana apka z telefonu - różne przeglądarki, zgłoszenie do fb już dawno wysłane, ale wątpię żebyktokolwiek czytał tam wiadomości...

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 169 wizyt
pytanie zadane 20 stycznia 2019 w Offtop przez skrooq Nowicjusz (140 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 419 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 269 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia 2018 w PHP przez ShadoWs Bywalec (2,800 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...