• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Darmowa subdomena (sam wpis dns, bez hostingu).

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
547 wizyt
pytanie zadane 12 marca 2021 w Sieci komputerowe, internet przez kubekszklany Gaduła (3,170 p.)

Witam. Zastanawiam się czy istnieje jakaś alternatywa dla www.noip.com? Chodzi mi o to że mam jakieś ip, np. 12.13.14.15 i chciałbym je przypisać pod jakąś darmową subdomenę, np. strona-internetowa.subdomena.com. Na noip jest dokładnie to czego potrzebuję, ale co miesiąc trzeba "odnawiać" te wpisy i jak czasami zapomnę to mi nagle strona przestaje działać. Nie szukam czegoś profesjonalnego, jest to strona do mojego prywatnego użytku. Polecacie coś lepszego niż noip, oczywiście darmowego?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 13 marca 2021 przez Comandeer Guru (599,730 p.)

Hm, możliwe, że darmowy plan w Cloudflare Ci starczy. Jest nawet kilka poradników.

komentarz 13 marca 2021 przez kubekszklany Gaduła (3,170 p.)
Co ma cloudflare do darmowych subdomen? Przecież ja napisałem że szukam darmowej subdowmeny, a ty mi podałeś nazwę serwisu który zajmuje się zabezpieczaniem przed atakami ddos.
komentarz 13 marca 2021 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
Pytałeś o alternatywę dla no-ip.com. CloudFlare pozwala na zarządzanie dns-em, więc jest alternatywą.

Natomiast jeśli chodzi Ci przede wszystkim o darmową domenę, to jest choćby freenom – ale szczerze, nie polecam. Miałem z nimi nieco problemów. O wiele lepiej jest po prostu kupić normalną domenę. To jest koszt do 100 zł rocznie raptem.
0 głosów
odpowiedź 13 marca 2021 przez fff Gaduła (3,950 p.)

A co powiesz na   freenom.com, darmowe domeny najwyższego poziomu.

.tk. .ml

na 12mies za darmo, poźniej możesz odnowić, też za darmo

A tutaj masz

Link do poradnika YT

 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 635 wizyt
pytanie zadane 19 maja 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 503 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2018 w Hostingi, domeny, usługi przez lukasz21 Obywatel (1,090 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 1,284 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2015 w HTML i CSS przez ErDek19 Użytkownik (870 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...