• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Macbook air m1 czy pro m1 ( mój post z innego forum )

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
608 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2021 w Sprzęt komputerowy przez nohubert Nowicjusz (120 p.)
Cześć! jestem aktualnie w 7 klasie podstawówki ( wiem chyba za młody na ten forum ) ale potrzebuje pomocy bo mam kase na macbook air m1 i na samą podstawke macbook pro m1 ( air m1 - 8gb ram | 512gb )  ( pro m1 - 8gb | 256gb ) potrzebuje laptopa do rzeczy np. montowania filmików u rodziny lub komuś w hitfilm express oraz zrobienia grafiki w photoshopie lub gimpie... używam laptopa zazwyczaj jak na ten czas do lekcji online, netflixa, maila, worda, powerpointa itp z office  | znam osoby które mają macbooki i chwalą a że ja miałem kilka lat temu iphone 5s i chwaliłem to pomyślałem czy nie kupić 11 i zakupiłem ( korzystam na codzień z laptopa Lenovo B70-80 4gb ram | 500gb ssd (wymieniałem) | i3-4005U ) potrzebuje także żeby posłużył mi do technikum na profilu it bo szczerze mój złom na windows 10 jakoś jeszcze nadaje ale kolejne większe aktualizacje go uśmiercą:{ | reszte rzeczy przejściówki, myszkę itp. to już sobie oglądałem na allegro ( wiem cudny sklep ) więc wracam do pytania czy warto akurat macbook air m1 czy nie lepiej wziąć pro m1?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 12 marca 2021 przez niezalogowany

Pro wink yes 

Niewielka różnica w cenie cheeky a skoro masz ochotę popracować z video, foto i grafiką to PRO wydaje się lepszym wyborem .Wszystko zależy od Zasobów jakimi dysponujesz wink

Udanych łowów .

Pozdrawiam  Serdecznie

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 575 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 303 wizyt
pytanie zadane 31 marca 2022 w Sprzęt komputerowy przez Bish0p Obywatel (1,940 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 985 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2022 w Sprzęt komputerowy przez Ludek Obywatel (1,560 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...