• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyrzucone menu hamburger wordpress

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
290 wizyt
pytanie zadane 7 marca 2021 w HTML i CSS przez bicnet Gaduła (4,800 p.)

Cześć,

mam strone na wordpress z motywem astra. Menu było przerobione z poprzedniego szablonu, wszystko działało. Wszedłem w ustawienia astry i kliknałem przycisk ustaw domyśne motywy astry. Problem w tym, że o ile przycisk został i wszystko zostało to wyrzuciło mi menu hambuerger na wersję mobilną.

Teraz pytanie: czy da się to cofnąc do poprzedniej wersji? (mam to na lokalnym, a nie na hosingu, więc nie mam dostępu do hosingowego back-upa? Jeśli się nie da to może skoro guzik z obramowaniem został to mogę to wrzucić jako jakieś zdjęcie czy coś? Tylko próbuje się odwołać do klasy w css i dodac jako zdjęcie tak:

.mobile-menu-toggle-icon{
	background-image: url('https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8d/VisualEditor_-_Icon_-_Menu.svg/1200px-VisualEditor_-_Icon_-_Menu.svg.png');
	z-index: 100000;
}

i niestety się nic nie dodało, przycisk dalej jest zielony jak był, może coś robię źle?

 

 

komentarz 7 marca 2021 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

wyrzuciło mi menu hambuerger na wersję mobilną 

Możesz doprecyzować co dokładnie się stało - jak było dotychczas, a jak jest teraz?

czy da się to cofnąc do poprzedniej wersji?

Masz do tego jakiś system kontroli wersji (np. Git)?

niestety się nic nie dodało, przycisk dalej jest zielony jak był

Kliknij prawym przyciskiem myszy na ten przycisk, wybierz "zbadaj element" i sprawdź w devtoolsach, czy ten styl jest faktycznie aplikowany. Może nie jest w ogóle obecny w pliku CSS, a może coś go nadpisuje.

komentarz 7 marca 2021 przez bicnet Gaduła (4,800 p.)
1. Był przycisk menu hamburger biały z zielonym wypełnieniem i lekkim paddingiem, kliknąłem przywróć do domyślnych w szablonie astry i wyrzuciło tą biała ikonkę menu, został tylko kolor zielony i puste w środku.

2. No nie mam, ale wordpress chyba jakoś zapisuje poprzednie wersje, tylko nie mogę tego znaleźć do całego motywu.

3. No właśnie jakby nie w ogóle nie nadpisywał, bo zdjęcie się wgrywa.
komentarz 7 marca 2021 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

3. No właśnie jakby nie w ogóle nie nadpisywał, bo zdjęcie się wgrywa.

A sprawdziłeś jak to wygląda w Inspektorze Elementów w devtoolsach (to co podlinkowałem)?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 marca 2021 przez bicnet Gaduła (4,800 p.)
bump

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 91 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2020 w HTML i CSS przez c3cylone Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 257 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 986 wizyt
pytanie zadane 20 lipca 2018 w HTML i CSS przez uszk Użytkownik (630 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...