• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kurs WordPress

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
130 wizyt
pytanie zadane 3 marca 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez niezalogowany
edycja 3 marca 2021
Witam wszystkich Pasjonatów!

Mam pytanie co do kursu WordPress od grupy Helion, tu link do niego: https://videopoint.pl/kurs/wordpress-kurs-video-poziom-pierwszy-tworzenie-administracja-i-modyfikacja-wlasnej-witryny-i-blo-wojciech-bielak,vwopre.htm#format/w       

Pytanie brzmi czy polecacie ten kurs osobie średniozaawansowanej w HTML, CSS i JavaScript? Na pewno później będę się rozwijał w back-endzie ale słyszałem, że każdy programista aplikacji webowych powinien mieć doświadczenie korzystania z jakiegoś systemu CMS. - Jeśli ktoś z Państwa uważa inaczej to chętnie poczytam Wasze opinie.

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź!

Pozdrawiam!
1
komentarz 3 marca 2021 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

słyszałem, że każdy programista aplikacji webowych powinien mieć doświadczenie korzystania z jakiegoś systemu CMS.

Możesz podać źródło tej informacji?

komentarz 3 marca 2021 przez niezalogowany
Między innymi stąd: https://www.youtube.com/watch?v=Ugl3ZS62rvs&feature=emb_title     

czas 1:01:34

Lecz jeśli Pan uważa inaczej to chętnie bym przeczytał Pana opinię na ten temat.

Pozdrawiam!
komentarz 3 marca 2021 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
Tu pada stwierdzenie, że "warto zajrzeć do tzw. CMS-ów", a nie że "każdy programista webowy powinien mieć z nimi doświadczenie". Zgadzam się, że warto się zapoznać z CMS, bo będzie to cenne poszerzenie doświadczenia w webie. Ale nie powiedziałbym, że każdy programista powinien to znać. Jeśli ktoś w pracy nie dotyka CMS, to według mnie poznanie tego jest po prostu opcjonalne.
komentarz 3 marca 2021 przez niezalogowany
Tak tu pan Mirosław mówi, że warto przejrzeć, dlatego właśnie napisałem "między innymi", że tu pan mówi tylko, że warto, natomiast słyszałem od kogoś opinię, że uważa, że każdy programista powinien. Źródło nie jestem w stanie teraz podać. (Zawsze w sieci znajdzie się ktoś z innym zdaniem)

Dziękuję bardzo Panu za przedstawienie opinii!

Pozdrawiam!

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+3 głosów
2 odpowiedzi 1,842 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 1,965 wizyt
pytanie zadane 30 grudnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez tetriss Obywatel (1,710 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 354 wizyt
pytanie zadane 12 lipca 2019 w HTML i CSS przez Bmitruk Nowicjusz (230 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...