• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Podłączenie domeny pod stronę

Object Storage Arubacloud
+1 głos
163 wizyt
pytanie zadane 3 marca 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
zamknięte 3 marca 2021 przez Bakkit

Cześć.

Niedawno kupiłem domenę na ovh dla mojej strony postawionej na vps. Po jej otrzymaniu jedyne co zrobiłem to zmieniłem rekord typu A na adres ip mojego vps'a. Odczekałem parę minut i przekierowanie zaczęło działać.

Problem polega na tym, że po wpisaniu w google moja_domena.pl pojawia się moja strona, ale adres url zmienia się na ip serwera vps. Co ciekawe - ten problem nie występuje gdy w pole wyszukiwarki wpiszę www.moja_domena.pl.

Proszę o pomoc. 

komentarz zamknięcia: https://forum.pasja-informatyki.pl/531550/podlaczenie-domeny-pod-strone?show=531569#c531569
1
komentarz 3 marca 2021 przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
Poprzednia konfiguracja była błędna, nowa nie była widoczna poprzez cache przeglądarki ;)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 320 wizyt
pytanie zadane 2 marca 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,484 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Kuba Modrzejewski Nowicjusz (190 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 271 wizyt
pytanie zadane 18 marca 2019 w Sieci komputerowe, internet przez orez Nowicjusz (160 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,642 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...