• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mentor z programowania w Pythonie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
307 wizyt
pytanie zadane 28 lutego 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez qwert 100 Obywatel (1,250 p.)
zmienione kategorie 28 lutego 2021 przez ScriptyChris
Siema

Ucząc się programować samemu stwierdziłem że brakuje mi kogoś kto wytłumaczył by mi parę rzeczy podpowiedział lub nakierowywał mnie. Myślałem nad mentorem tylko że nie mam za dużych możliwości i czy np spotykanie się z takim mentorem online 2 razy lub 1 w miesiącu ma sens? Nwm jaka kategoria do tego pytania wiec proszę o poprawę

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 28 lutego 2021 przez CubeStorm Pasjonat (15,020 p.)
Może nie typowo Mentor, ale Kacper Sieradziński uczy programowania w Pythonie. Ma własny kanał na youtube, nie dawno wystartował z Bootcampem. Parę dni temu był gościnnie na kanale Pasja informatyki.

Co do tych spotkań online - posiada własny kanał Discord, gdzie możesz popytać jak rozwiązać swoje błedy czy poprosić o code review.
0 głosów
odpowiedź 28 lutego 2021 przez niezalogowany

Mentor to skarb i bardzo dobry pomysł smileyyes .

Szukaj a znajdziesz wink

Powodzenia.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 234 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia 2021 w Java przez zoladp Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 503 wizyt
pytanie zadane 17 sierpnia 2020 w HTML i CSS przez Jasiulek Obywatel (1,090 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 337 wizyt
pytanie zadane 3 października 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez tymek112 Obywatel (1,530 p.)

92,550 zapytań

141,392 odpowiedzi

319,520 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...