• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy jest jakaś szansa ODZYSKANIA danych po przewróceniu telefonu do ustawień fabrycznych?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
252 wizyt
pytanie zadane 28 lutego 2021 w Sprzęt komputerowy przez fff Gaduła (3,950 p.)
edycja 28 lutego 2021 przez fff
Wczoraj, podczas uruchamiania telefonu (wcześniej był wyłączony), pojawiły się chińskie znaczki*, pokazywały się do rozładowania telefonu, kiedy, ponownie go podładowałem - pokazała się informacja, że trzeba go ponownie skonfigurować.

 

*te chińskie znaki kilka razy się już pojawiały, rozładowywał się wtedy telefon, ale wszystko później działało.

Więc zrobiłem to, i patrzę, że nic tam nie ma w telefonie.

Kliknąłem przywróć, ale przywróciły się tylko aplikacje[bez zapisanych danych] i kontakty.

A nie ZDJĘCIA czy inne dane.

Czy jest jakaś szansa na odzyskanie tych danych,

znalazłem aplikacje FoneLab, która ma pomóc ale, potrzebne jest rootowanie, które nie działa. Kingo Root zatrzymuje się na 80% rotowania.

Czy jest jeszcze jakaś szansa?
komentarz 28 lutego 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,150 p.)
z telefonu  nie ma, niestety.
komentarz 28 lutego 2021 przez fff Gaduła (3,950 p.)
A nie jest tak, że jeżeli dane nie zostaną całkowicie nadpisane to można je odzyskać?
komentarz 28 lutego 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,150 p.)
DANE NIE SA nadpisywane, ale kasowane i wgrywane nowe.
komentarz 3 marca 2021 przez fff Gaduła (3,950 p.)

@Wiciorny,??

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 lutego 2021 przez stanislawruszkowski Obywatel (1,310 p.)
Niestety nie ma takiej możliwości, chyba że robiłeś kopię zapasową
komentarz 28 lutego 2021 przez fff Gaduła (3,950 p.)
zrobiła się kopia ale tylko aplikacji :(

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...