• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Podkładka chłodząca pod laptopa

Fiszki IT
Fiszki IT
0 głosów
67 wizyt
pytanie zadane 25 lutego w Sprzęt komputerowy przez Bartek12 Mądrala (5,430 p.)

Czy do laptop vostro 15 300 pasowałaby podkłada chłodząca genesis oxid 550. Wiem, że to głupie pytanie i było dużo razy na tym forum, ale … mam wentylacje od dołu (wylatuje tam ciepłe powietrze), więc czy podkładka nie blokowałaby wentylatora w laptopie, albo nie pozwalała by na wydostanie się ciepłego powietrza?

Z góry dziękuję za pomoc smiley

komentarz 25 lutego przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,020 p.)
A nie wystarczy pilnować aby nie zatkać otworów wentylacyjnych np. kocem? IMO producent nie przewiduje dodatkowego chłodzenia - chyba, że instrukcja tego wymaga?
komentarz 25 lutego przez Bartek12 Mądrala (5,430 p.)
nie mam instrukcji, ale laptop się czasami podczas dłuższego korzystanie zaczyna nagrzewać. Zwykle stoi na powierzchni płaskiej (w tym przypadku na biurku)
komentarz 25 lutego przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,020 p.)
Każdy laptop się nagrzeje po jakimś czasie, warto zadbać o okresowe czyszczenie układu chłodzenia (radiator, wentylator) z kurzu.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 lutego przez Stever Pasjonat (24,840 p.)
A temperatury jakie posiadasz?
komentarz 26 lutego przez Bartek12 Mądrala (5,430 p.)
dokładnie nie wiem, ale jak przykładam rękę to jest bardzo ciepły, a nawet lekko i powoli podchodzi pod gorący.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 231 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 50 wizyt
pytanie zadane 22 marca w Sprzęt komputerowy przez czt1220968 Użytkownik (810 p.)
–1 głos
2 odpowiedzi 281 wizyt
pytanie zadane 31 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez james30k Bywalec (2,270 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

84,745 zapytań

133,551 odpowiedzi

295,965 komentarzy

56,007 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...