• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wypłata kasy z serwisu csgo fast.com

Object Storage Arubacloud
+1 głos
264 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Kochany 1337 Użytkownik (860 p.)
Hej, z góry mówię że mam ukończone 18 lat więc mogę grać w hazard.

Jak mogę wypłacić kasę z tej strony na konto bankowe, ale bez użycia karty?

Problem polega na tym że szybko potrzebuje kasy (mam tam 1230 zł)

Karty nie mam, bo mi się zniszczyła i zamówiłem nowa ale dopiero będzie za 2 tygodnie...

Macie jakiś pomysł?

Dziękuję z góry za każdą radę

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 lutego 2021 przez VBService Ekspert (252,660 p.)

Jak obsługują paypal, to możesz przez pp zrobić bezpośredni przelew na konto bankowe.  wink

Ach, bym zapomniał, musisz mieć zweryfikowane konto na pp, bo jakbyś chciał teraz założyć konto na pp żeby przelew zrobić to nie przejdzie u Mnie weryfikacja trwała jakieś 3 lata temu 3 dni, a teraz to nie wiem, może szybciej, nie sprawdzałem.

komentarz 25 lutego 2021 przez Kochany 1337 Użytkownik (860 p.)
Nie ma tam pp ale jest btc i wpadłem na cos takiego żeby wypłacić SB btc i po prostu sprzedać
komentarz 25 lutego 2021 przez Kochany 1337 Użytkownik (860 p.)
Tylko ja sie nie znam na btc i nwm jak to zrobić  ale coś poczytam w sieci

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 132 wizyt
pytanie zadane 29 sierpnia 2023 w Sieci komputerowe, internet przez Sefinek Obywatel (1,100 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 155 wizyt
pytanie zadane 22 grudnia 2020 w Systemy CMS przez kamix04 Początkujący (440 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 52 wizyt

92,542 zapytań

141,383 odpowiedzi

319,482 komentarzy

61,929 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...