• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Klawiatura mechaniczna - co polecacie?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
400 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2021 w Sprzęt komputerowy przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
Wiem, że temat był już poruszany, ale myślę że nie zaszkodzi jego odświeżenie. Szukam klawiatury mechanicznej do ok. 300 zł. Dopłacanie za podświetlenie uważam za trochę bezsensowne, ale miło byłoby, gdyby klawiatura była wyposażona w podkładkę pod nadgarstki. Polecacie coś ciekawego? Dodam że NumPad też nie jest konieczny, nie korzystam z niego.
1
komentarz 24 lutego 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Może Logitech G413 Carbon?
komentarz 24 lutego 2021 przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
Dzięki, wydaje się być całkiem fajna. Szkoda jedynie że nie ma podkładki pod nadgarski.
komentarz 25 maja 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Używam i też polecam. Trzy lata i działa bez najmniejszej usterki. Jedyny minus to tylko jeden kolor podświetlania(czerwony), ale można regulować intensywność lub wyłączyć.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 24 lutego 2021 przez niezalogowany
wybrane 24 lutego 2021 przez KumberTwo
 
Najlepsza

Logitech G513

Logitech G213 Prodigy

Razer Ornata Chroma

Razer Huntsman Elite

Masz dwa modele poniżej 300 i 2 powyżej 300 gdybyś wyskubał więcej środków..laugh

Pozdrawiam wink

komentarz 24 lutego 2021 przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
Bardzo dziękuję za propozycje. Na pewno się przydadzą.
1
komentarz 24 lutego 2021 przez niezalogowany

Nie ma za co wink Cała przyjemność po mojej stronie..

Udanych łowów..laugh

+1 głos
odpowiedź 24 lutego 2021 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)

SPC Gear  GK540

1
komentarz 24 lutego 2021 przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
Oglądałem już ten model, jedyny minus jest taki, że nie ma podkładki pod nadgarstki. Dzięki
1
komentarz 24 lutego 2021 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
To zależy jak dla kogo. Poprzednio miałem Logitecha i musiałem podkładkę odpiąć bo mnie irytowała, nie jestem do tego przyzwyczajony.
komentarz 24 lutego 2021 przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
Zawsze korzystałem z laptopa, więc może nie będę odczuwał potrzeby posiadania tej podkładki.
1
komentarz 25 lutego 2021 przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
edycja 25 lutego 2021 przez KumberTwo

Znalazłem całką ciekawą, tanią klawiaturę. Ma tylko białe podświetlenie, co bardzo mi odpowiada. Myślę, że kupię właśnie ją.
EDIT: Jednak jest nie dostępna :(

1
komentarz 25 lutego 2021 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Jasne podświetlenia są najlepsze bo taka kolorowa choinka to tylko gadżet z którego się i tak nie korzysta zazwyczaj.

Ja mam do wyboru kilka trybów i każdy w kilku wariantach ale i tak nie korzystam z niczego migającego i kolorowego tylko zazwyczaj jakiś jednolity jasny kolor (biały, jasnoniebieski albo żółty).

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 909 wizyt
pytanie zadane 15 września 2018 w Sprzęt komputerowy przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,164 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 360 wizyt
pytanie zadane 13 stycznia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Korpolis Nowicjusz (120 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...