• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przejsciowka thunderbolt hdmi

Object Storage Arubacloud
0 głosów
154 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2021 w Sprzęt komputerowy przez Karson Obywatel (1,000 p.)
Witam. Mam Maca Air 2017 i chce do niego podalczyc minitor tlyko ze nie mam w Macu wejscia HDMI a thunderbolt. Szukalem przejsciowki albo kabla thunderbolt HDMI, ale nie znalazlem, byly tylko Mini DisplayPort na HDMI. Chialem sie zapytac jak moge ten monitor do Maca podlaczyc i czy ten kabel/przejsciowka Mini DisplayPort HDMI bedzie dzialalo z moim wejsciem thunderbolt.
komentarz 23 lutego 2021 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)

Przejściówki są niedrogie. Ale ja bym tobie polecił hub aktywny z wyjściem DP lub/i HDMI. Jest tego sporo, a zyskasz za nieco większe pieniądze dodatkowo porty USB, wyjście Ethernet, slot na karty pamięci i dodatkowe wejścia/wyjścia w zależności na jakie urządzenie się zdecydujesz.

Polecam huby firm: Anker, Baesus, TP-Link, Hama, itp.

komentarz 23 lutego 2021 przez Karson Obywatel (1,000 p.)
Tylko ze nie widze na thunderbolt 2 :( ale na mini DisplayPort juz tak ale czy to to samo?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 23 lutego 2021 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)
Nie mam nic wspólnego ze sprzedawcą. Widzę jednak że bardzo słabo szukałeś. Takie przejściówki są dostępne i wcale nie kosztują "nierozsądnych pieniędzy": https://allegro.pl/oferta/62-adapter-thunderbolt-hdmi-macbook-pro-air-pro-9011575946
komentarz 23 lutego 2021 przez Karson Obywatel (1,000 p.)
To znalazlem ale jakos tania i nie wiem czy bedzie dobra
1
komentarz 23 lutego 2021 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)
Ależ proszę, weź lepszą (4K): https://allegro.pl/oferta/adapter-thunderbolt-hdmi-4k-macbook-pro-air-org-10108638684 (Znów nie mam nic wspólnego z ofertą, podaję jako przykładową)

Elektronika wewnątrz, to nie jest jakieś skomplikowane zagadnienie. W przeciwieństwie do np. zasilaczy do Mac'a (komunikują się z komputerem protokołem szeregowym).
komentarz 23 lutego 2021 przez Karson Obywatel (1,000 p.)
A czy do thunderbolt podejdzie ta sama przejsciowka co do mini DisplayPort?

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 100 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 95 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2021 w Sprzęt komputerowy przez Antol PL Użytkownik (860 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 257 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2020 w Sprzęt komputerowy przez MiszczuBD Mądrala (5,320 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...