• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mała apka- wizualizacja algorytmów sortowania

Object Storage Arubacloud
+7 głosów
326 wizyt
pytanie zadane 21 lutego 2021 w Nasze projekty przez KopfSzmercen Bywalec (2,870 p.)
Cześć. Chciałbym się z Wami podzielić małą aplikacją internetową która miała stanowić jakiś projekt roboczy do nauki TypeScript, ale jak już skończyłem to zauważyłem że nawet nie wygląda to źle a zawsze jakiś feedback jest cenny. Samo robienie tej apki dało mi dużo frajdy i planowałbym zrobić podobną od nowa pewnie już na wakacjach dodając więcej algorytmów i ogólnie poprawiając błędy czy niedociągnięcia. Jeśli ktoś miałby sugestie, uwagi bardzo bym docenił podzielenie się nimi :) Co do designu, nie jest to moja najlepsza strona, ale starałem się to jako tako zaprojektować wizualnie, dodałem również motyw ciemny jeżeli ktoś lubi. Sama aplikacja pisana w TypeScript (chociaż to pierwszy raz i dopiero zaczynam uczyć się jak w pełni wykorzystywać zalety tego języka), SASS i oczywiście HTML. Użyłem również Font Awesome (może trochę niepotrzebnie) do paru ikon. Wszystko zbundlowane Webpackiem. Starałem się żeby dobrze to wyglądało na urządzeniach mobilnych.

Link do strony:  https://kopfszmercen.github.io/Sorting-Visualization/

Oraz do kodu: https://github.com/KopfSzmercen/Sorting-Visualization

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 22 lutego 2021 przez niezalogowany

Witam!

Strona jest naprawdę dobra. Tylko jedna uwaga, kiedy scrolluję na dół to strona się kończy, ale jeden przycisk nie jest w pełni widoczny. Przesyłam zdjęcie:

 

komentarz 22 lutego 2021 przez KopfSzmercen Bywalec (2,870 p.)
edycja 22 lutego 2021 przez KopfSzmercen
Dzięki za wytropienie błędu, postaram się to naprawić :)

Edit: zmieniłem trochę margin, jeśli dalej są problemy to proszę podaj viewport Twojego urządzenia, może to jakoś mi pomoże
+1 głos
odpowiedź 26 lutego 2021 przez niezalogowany

Jest Dobrze yes Nie przestawaj się Uczyć smiley

Powodzenia wink

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 93 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2021 w Nasze projekty przez KopfSzmercen Bywalec (2,870 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 392 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 514 wizyt
pytanie zadane 21 stycznia 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Macek Kolo Mądrala (5,480 p.)

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...