• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Unreal Engine ksiązki

Object Storage Arubacloud
0 głosów
435 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2021 w C i C++ przez Patryk Francik Nowicjusz (200 p.)
Witam

szukam książki z która  wprowadziła by mnie do silnika unreal engine i postanowiłem poradzić was czy nie znacie jakiejś wartościowej  książki którą moglibyście mi polecić ?

- jak coś tworzyłem już kilka rzeczy unity i obejrzałem kilka poradników do c++ wiec jakieś doświadczenie mam ale nie wiem jak unity i c# są podobne do unreala i c++

- to pewnie ograniczy dostępne książki ale od podstawówki jestem beznadziejny w językach obcych co prawda  do unity korzystałem już z źródeł anglojęzycznych ale puki nic nie wiem o tym silniku chciałbym trzymać się ojczystego języka ale że jak znacie jakimś faktycznie dobrą anglojęzyczną książkę o tym silniku to możecie polecić

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 19 lutego 2021 przez Psz3mo Mądrala (5,030 p.)
Ja osobiście, nie korzystałem z książki, ale wszystkiego co teraz umiem nauczyłem się z dokumentacji unreal engine. https://docs.unrealengine.com/en-US/index.html

Niestety jest po angielsku, ale możesz ją całą przetłumaczyć ( przynajmniej w przeglądarce chrome).

Też trochę poczytałem i dobrą ma opinie ta książka "Learning Unreal Engine Game Development", no ale jest w całości po angielsku - ciężko jest znaleźć coś po polsku .

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 593 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 193 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2018 w C i C++ przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 3,078 wizyt

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,640 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...