• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wiedźmin 3 Krew i wino brak dźwięku plik plpc.w3speech nie pomaga

Object Storage Arubacloud
0 głosów
902 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2021 w Offtop przez Zdzichu875 Początkujący (260 p.)
Witam, mam problem z Krew  i wino. Nie mam dźwięku. Dodatek pobrałem z komputer świat w którym był plik gog.com a potem oryginalny z Goga. Nie ma dźwięku w grze.  ustawieniach dźwieku mam wszystko na 100. Dźwięk zmniejszyłem do zera, zrobiłem save, wyłączyłem grę, włączyłem grę, dałem na 100 zrobiłem save ale niestety nie pomogło. Nie mam też w ustawieniach dialogów, są tylko Polskie napisy. Przestawiłem w menu w głównym wątku na angielskie dialogi w krew i wino jest dźwięk. Problem jest tylko z językiem Polskim. Z tego co widzę w Internecie to dość częsty problem. Zgodnie z tym co znalazłem w necie to problem jest z plikiem plpc.w3speech. Pobrałem go i wrzuciłem do folderu z grą do do wszystkich DLC (mam ich 16 ) i nic.  W sercu z kamienia był taki sam problem ale wystarczyło dać ten plik pobrałem też jakieś spolszczenie .rar w którym była instrukcja, folder DLC a w nim foldery bob i ep1 - to pobrałem przy problemie z serce z kamienia. Zainstalowałem grę ponownie i problem jest nadal. Pogrzebałem w ustawieniach w aplikacji gog ale też nie pomogło. Czy mam plik plpc.w3speech wrzucić też do folderów content od 0 do 12 i folderów patch 0 i 1? Z góry dziękuje za pomoc!

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 452 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2020 w Grafika i multimedia przez Sztefcio Początkujący (310 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 88 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2020 w C i C++ przez Karson Obywatel (1,000 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 275 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2020 w HTML i CSS przez par4agon Początkujący (430 p.)

92,567 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,616 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...