• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zlecenie strony internetowej z bazą danych

Object Storage Arubacloud
0 głosów
506 wizyt
pytanie zadane 16 lutego 2021 w Ogłoszenia, zlecenia przez KIERO Nowicjusz (120 p.)
Cześć,

Potrzebuję stronę internetową, w miarę prostą i przejrzystą na której będą kategorie, oceny i komentarze. Przedstawię sytuację w skrócie, punktowo:

1. Osoba wchodzi na stronę i wybiera szkołę która jej pasuje.

2. Po wybraniu szkoły pokazuje się lista klas jakie znajdują się w danej szkole.

3. Po wyborze klasy pokazuje się lista uczniów.

4. Możesz kliknąć na danego ucznia i dać mu ocenę jak i komentarz.

Oceny i komentarze są publiczne do wglądu dla wszystkich.

Projekt ten będzie służył tylko mi i moim przyjaciołom. Jeśli ktoś z was forumowiczów jest zainteresowany to możemy dobić targu. Cena do ustalenia, bo wiem, że to nie jest prosta robótka ale jakoś damy radę!
2
komentarz 16 lutego 2021 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Nie jestem zainteresowany, ale ciekawi mnie skąd weźmiesz dane o szkołach, klasach i uczniach? No i nie jestem pewny czy możesz użyć danych uczniów szkół bez ich (uczniów i/lub ich rodziców) zgody.
1
komentarz 16 lutego 2021 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
Dokładnie, RODO i nawet poprzednia ustawa o ochronie danych osobowych się kłania. A jak autor zechce wstawić zdjęcia to i ustawa o prawach autorskich. I oczywiście autor pomyślał o archiwizacji treści ocen dla ewentualnych potrzeb policji/prokuratury na wypadek zamieszczania treści niezgodnych z prawem.

No i warto by zdobyć zgody osób figurujących na listach.

Proponowałbym raczej nie wychylać się publicznie z takim projektem, jak nie macie świadomości z czym to się wiąże.
komentarz 16 lutego 2021 przez KIERO Nowicjusz (120 p.)

@HaKIM, @SzkolnyAdmin,

W projekcie nie chodziło mi o uczniów jak i szkoły. To był tylko pogląd tego czego potrzebuję. Nie planowałem także upubliczniać tego gdziekolwiek, ani nawet próbować pokazywać komukolwiek. Chcę mieć to tylko dla siebie. Jestem świadom z czym się to wiąże dlatego chcę aby ten projekt był zrobiony przez kogoś dla mnie i będzie on prywatny.

komentarz 16 lutego 2021 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
To zmienia postać rzeczy, ale zamiast płacić za projekt, lepiej samemu poćwiczyć - przyda się do portfolio.
komentarz 16 lutego 2021 przez KIERO Nowicjusz (120 p.)

@SzkolnyAdmin,

Niestety nie znam się na tym dlatego napisałem zlecenie. Nie planuję też zostać programistą dlatego portfolio nie będzie mi potrzebne :) Jeśli będzie ktoś zainteresowany to dogadamy się w sprawie zapłaty.

komentarz 16 lutego 2021 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)

@KIERO,

czy to jest praca zaliczeniowa?

Pisz na priv. Chętnie pomogę ale trzeba ustalić parę szczegółów

komentarz 16 lutego 2021 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Określ jeszcze w jakiej technologii to ma być wykonane bo to można zrobić na dziesiątki różnych sposobów...

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 197 wizyt
–5 głosów
2 odpowiedzi 413 wizyt

92,548 zapytań

141,390 odpowiedzi

319,509 komentarzy

61,932 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...