• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Myszka za około 100 - 150 zł

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
363 wizyt
pytanie zadane 15 lutego 2021 w Sprzęt komputerowy przez ck Obywatel (1,780 p.)
Jaką myszkę polecacie za około 100- 150 zł, żeby była duża, przewodowa i miała 5 przycisków?

Wiem że jest dużo stron które polecają top 5 myszek do 100zł, ale ja z myszkami mam pecha i ciągle mi się coś w nich psuje. Więc wole zapytać na forum, może ktoś mi poleci coś sprawdzonego.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 15 lutego 2021 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
Ja polecę SPC GEAR LIX fajna myszunia sam używam podświetlanie rgb ma dwa dodatkowe boczne przyciski i przycisk na środku do ustawiania dpi na morele czy mediaexpert ok. 120zł
+1 głos
odpowiedź 15 lutego 2021 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)
Ja korzystam z Bloody A90 ponad rok i szczerze jest to fajna myszka laserowa z podświetleniem. Ma łącznie 5 przycisków dodatkowych (dwa po boku, trzy na środku do DPI i własnych ustawień), ale najlepsze jest w niej, że ma programowalny procesor przez co możesz zrobić sobie autoclickera, albo no-recoil w jakichś strzelankach. Koszt to około 90 zł
komentarz 15 lutego 2021 przez ck Obywatel (1,780 p.)
Za firme 4tech to podziękuje, obecnie mam ich myszkę i po 3 latach, popsuł się scroll, niby działa normalnie, ale w jednym miejscu scroll jest odwrócony za każdym razem jak srcoluje w góre to strona idzie w dół i na odwrót.
komentarz 15 lutego 2021 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)
Ok rozumiem twój wybór, ale 3 lata za myszkę kosztującą mniej więcej 100zł to dobry wynik. Nie możesz też oczekiwać, że będzie niezniszczalna
komentarz 15 lutego 2021 przez ck Obywatel (1,780 p.)
Wiem że 3 lata to dużo, ale irytuje mnie ze kółko jest odwrócone tylko w jednym miejscu i zawsze w tym samym. Jakby scroll się zużył i blokował losowo to rozumiem, materiał się wyrobił i wg.

Jakby to kogoś interesowało to zdecydowałem się na logitecha g102 lightsync, mam kilka rzeczy od logitecha i jestem zadowolony, więc mam nadzieje że trochę mi posłuży.
0 głosów
odpowiedź 29 marca 2021 przez laiklynn.amaia Obywatel (1,060 p.)
Zależy o jak dużą Ci chodzi. Mi bardzo odpowiada Logitech G102. Nie jest to może największy szczur na rynku, ale też nie jest to drobna myszka.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 319 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2018 w Sprzęt komputerowy przez amb00 Bywalec (2,000 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 194 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 166 wizyt
pytanie zadane 24 października 2020 w Sprzęt komputerowy przez DAFSON Nowicjusz (120 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...