• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zadania do JavaScript Front-End

Object Storage Arubacloud
0 głosów
345 wizyt
pytanie zadane 12 lutego 2021 w JavaScript przez AgentTecza Obywatel (1,810 p.)
Witam , czy ma ktoś jakąś stronę lub cokolwiek gdzie są zadania z javascriptem chodzi mi o front-end do użycia. Tak żeby sobie poćwiczyć front-end javascriptu.
1
komentarz 12 lutego 2021 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)
Ale co rozumiesz przez Front-end JavaScript?

https://kursjs.pl/

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 12 lutego 2021 przez KopfSzmercen Bywalec (2,870 p.)
Ja bym Ci radził być kreatywnym, wymyślać różne projekty i próbować je realizować. Na przykład wymyślasz sobie jakąś gierkę, aplikację czy stronę, możesz to zaprojektować wygląd w AdobeXD albo w Figmie co też uczy czegoś z designu co we front-endzie jest dość ważne. Starasz się potem zakodować to tak, żeby działało tak jak zaplanowałeś. Szukasz tego co nie wiesz, czasem możesz popytać ludzi tak jak tu na forum jeżeli nie masz pojęcia jak do czegoś podejść i zazwyczaj ktoś Ci pomoże. Możesz starać się też naśladować projekty innych ale osobiście uważam że daje to mniej frajdy.

Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć że taki sposób nauki mi najbardziej odpowiada, zawsze to dla mnie większa motywacja do pracy, szczególnie jeśli wkręcę się dobrze w projekt.

Jeśli chodzi o strony to na Free Code Camp można znaleźć dobre materiały, kanał na YT WebDevSimplified też ma dobry kontent.
0 głosów
odpowiedź 12 lutego 2021 przez niezalogowany
edycja 12 lutego 2021

https://css-tricks.com/front-end-challenges/

Poszperaj powinieneś coś znaleźć z JS 'em

wink

https://www.freecodecamp.org/learn/

Pamiętam że na freecode było sporo challenges z JS

Też możesz spojrzeć ...yes

 

0 głosów
odpowiedź 12 lutego 2021 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
0 głosów
odpowiedź 12 lutego 2021 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)

Na przykład.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 941 wizyt
pytanie zadane 8 września 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez AdamKe Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 269 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Qeliasz Użytkownik (510 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 446 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,553 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...