• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

filmy nie działają na maszynie virtualnej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
81 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2021 w Sprzęt komputerowy przez koleś34 Gaduła (3,270 p.)
głównie to youtube, nie pytajcie dlaczego i po co po prostu nie działa yt. To jest win 10 64bit ustawiłem 9 GB ram i 4 rdzenie 3.0 GHz

nie ustawiłem grafiki bo to pewnie przez to ale niegdzie nie ma takiej opcji na virtualboxie
komentarz 12 lutego 2021 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Jakki jest system główny a jaki na VB?

Jakie sterowniki grafiki na VB?
komentarz 13 lutego 2021 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)

@koleś34, zainstalowałeś Guest additions na systemie-gościu?

komentarz 13 lutego 2021 przez koleś34 Gaduła (3,270 p.)
myliłem się pobrałem starą maszynie wirtualną z win 10 i tam była jakaś stara wersja przeglądarki edge i z jakiegoś powodu wogóle na niej filmy nie działały

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 88 wizyt
pytanie zadane 8 października 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Programmingc100 Bywalec (2,620 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 126 wizyt
pytanie zadane 13 sierpnia 2017 w Android, Swift, Symbian przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 94 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez privlaka Nowicjusz (140 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,476 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...