• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Komputer do 6000zł na morele

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
119 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2021 w Sprzęt komputerowy przez wsnofi Bywalec (2,680 p.)
Witam, chciałbym jakiś zestaw komputerowy na morele lub innym portalu gdzie można wziąć go w ratach 10 rat na 0%

 

Komputer, ze względu na brak czasu chciałbym aby służył mi do tworzenia animacji (adobe after effects) i rzadziej gier, chociaż czasem jak odpali wiedźmina 3 na ultra będzie fajnie, więc myślę że bardziej celuje w gamingowy

Przeglądalem gotowe komputery ale w zapytaniach o dysk ssd które miały w sobie sklep nie potrafil podać żadnych danych o tych dyskach procz pojemności i czy są SSD/HDD

Jeśli ktoś mi podeśle jakiś dobry zestaw albo wybierze będę bardzo wdzięczny
1
komentarz 13 lutego 2021 przez icytower Bywalec (2,110 p.)
gotowego zestawu nie kupuj, nie ma sensu. wybierz komponenty, które uważasz, że będą okej. wrzuć link z tym co wybrałeś i wtedy jakoś pomożemy to poprawić co wymienić itd.

zacznij wybieranie komponentów w takiej kolejności:

1. procesor + chłodzenie do procesora

2. płyta główna

3. ramy, grafiki i inne bajery

4. chłodzenie dodatkowe

5. obudowa + zasilacz

jak wybierzesz komponenty to wrzuć link i o ile może się zmienić cena to coś Ci pomożemy :)
komentarz 14 lutego 2021 przez wsnofi Bywalec (2,680 p.)
Dziękuje za odpowiedź i rozpiskę co wybierać po kolei, jak będę pewny dokładnie na jaką kwotę mogę sobie pozwolić to napiszę

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 362 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez MrOften Początkujący (310 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 460 wizyt
pytanie zadane 22 lutego 2017 w Sprzęt komputerowy przez kingkushlee Gaduła (3,960 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 407 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Krystian Zywer Nowicjusz (120 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...