• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

prywatne lekcje programowania

Object Storage Arubacloud
0 głosów
309 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez patryk8 Początkujący (300 p.)
Dzień dobry

 od niedawna ciekawi mnie jedna sprawa,

jako osoba która lubi poznać nowe rzeczy,  wiem z szkoły jak dobry nauczyciel jest wstanie w krótkim czasie wepchnąć wiedzę do głowy swojego ucznia i  pomyślałem sobie że gdybym miał taką osobę która może nie często ale np. co 2 tygodnie sprawdzała  mój program powiedziała jakie mam błędy, jak mogę optymalizować kod lub  na czym powinienem się teraz skupić, jakiej komendy mogę użyć w miejscu x  to  moja wiedza i motywacja do nauki  mogły by się niesamowicie poprawić problem w tym że nie wiem jak szukać tego rodzaju korepetycji  nawet nie słyszałem za bardzo by ktoś prowadził taką usługę.

Wiec przechodząc do pytania czy taki nauczyciel miał by sens czy powinienem się bardziej skupiać na jakiś kursach w internecie? a jeśli posiadanie takich korepetycji ma sens to gdzie szukać osoby która mogła by je udzielać?
komentarz 11 lutego 2021 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)
Nauczyciel to złe określenie. Z założenia nauczyciel nie ma praktyki. To czysty teoretyk.

Bardziej bym szedł w kierunku, coś na wzór native speaker z języka.

Gdzie szukać? Ciężko powiedzieć. To musi być osoba kontaktowa, otwarta, chętna pomagać.

A wiesz co mówią o programistach?

Nic nie napisałeś o technologii ani języku jaki cię interesuje.

 

Swoją drogą lepiej uczyć się na żywym organizmie. Najlepiej jaki projekt. Tylko nie taki do szuflady na odwal się. Bardziej coś co może napisać każdy. Od juniora do seniora. Wtedy można rozmawiać i dyskutować co można napisać lepiej. Różne warianty, itp.
komentarz 12 lutego 2021 przez marcin99b Szeryf (82,080 p.)

A wiesz co mówią o programistach?

Że mase czasu spędzają na spotkaniach i jako jedna z nielicznych grup zawodowych, nie ma problemu z dzieleniem sie wiedzą za darmo?

A, no i są jeszcze ci stereotypowi, ale oni zazwyczaj zatrzymują sie gdzieś w januszexach 

komentarz 12 lutego 2021 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)
To mi się podoba

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 11 lutego 2021 przez wsnofi Bywalec (2,680 p.)
Wstaw na forum kawalek kodu albo aplikacje jak jest mala z prośbą o code review
+2 głosów
odpowiedź 11 lutego 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)

Na www.e-korepetycje.net jest całkiem duży wybór osób. Także z doświadczeniem zawodowym. Osobiście uważam, że szkoda pieniędzy i lepiej kupić sobie za te pieniądze z 10-15 książek.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 3,147 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 300 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 2,832 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,553 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...