Cześć, chciał bym zmienić kolor tekstu w konsoli, do tej pory korzystałem z takiego sposobu:
#include <windows.h>
HANDLE hOut;
hOut = GetStdHandle( STD_OUTPUT_HANDLE );
SetConsoleTextAttribute( hOut, FOREGROUND_RED );
ale działa on tylko pod Windowsem, czy da się zrobić tak żeby kolor zmieniał się na wszystkich systemach operacyjnych?