• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc online (pomysł) [ankieta]

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
345 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2015 w Sprawy forum przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
zmienione kategorie 22 sierpnia 2015 przez Shiro
Wpadłem na taki pomysł aby używając np TeamViewer pomagać innym userom forum. Czasami zdarza się tak że problem jest na tyle złożony że pisanie na forum jest nie tylko czasochłonne ale również nie potrzebne, Wydaje mi się że wiele osób rozumie o co mi chodzi.

Prosiłbym o odpowiedź na ankietę i ewentualne propozycję zrealizowania tego pomysłu :)

 

Pozdrawiam!
Możliwe odpowiedzi:
Tak, dobry pomysł. (24 głosów, 83%)
Nie, to zły pomysł. (5 głosów, 17%)

5 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2015 przez Patryk Krajewski Nałogowiec (26,170 p.)
Według mnie to jest dobry pomysł.
+2 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2015 przez Nekro64 Obywatel (1,180 p.)
Jak ktoś ma problem to na końcu mógłby podawać swoje ID do TeamViewera ale to tylko w przypadkach gdy ktoś ma naprawdę zaawansowany kod i nie może go wrzucić na serwisy typu Codepen, jsfiddle itp.
+2 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2015 przez Radfler VIP (101,030 p.)
Pomysł 10/10! Sam czasami mam takie sytuacje, że problem jest na tyle złożony, że wolałbym poprosić kogoś o pomoc niż tworzyć kolejny temat na forum. Przydałoby się, żebyś przeniósł ten temat do działu "Sprawy forum" ;)
1
komentarz 22 sierpnia 2015 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Przeniosłem :) Dzięki za uwagę i dobre słowo :)
+2 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2015 przez Vodoo Dyskutant (9,270 p.)
Są rzeczy, których nie da się opisać na forum, więc według mnie pomysł jest ok.
komentarz 21 sierpnia 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Da się, wystarczy tylko chcieć.
1
komentarz 22 sierpnia 2015 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Oczywiście  że się da, ale czasem pomoc poprzez programy typu TeamViewer są po prostu łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze, a niż pisanie 300 linijek o problemie.
+1 głos
odpowiedź 22 sierpnia 2015 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Dziękuje za pozytywne przyjęcie tego pomysłu :)

W forum co prawda nic się nie zmieni aczkolwiek jeśli ktoś będzie miał ochotę dodać swoje ID przy pytaniu to myśle że będzie to fajna innowacja.

Pozdrawiam Sebastian Hryszko :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 395 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2018 w Offtop przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 144 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 343 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...