• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Laptop - który kupić?

0 głosów
119 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2021 w Sprzęt komputerowy przez Krzysztof84 Nowicjusz (120 p.)
Witam, byłbym wdzięczny za pomoc w wybraniu odpowiedniego laptopa, z dobrymi parametrami ( ogólnie bardzo dobry jakościowo ). W kwocie do 2,5 tyś. zł. Sprzęt potrzebny jest mi do celów biurowych, prowadzenia lekcji językowych przez komunikatory internetowe oraz oglądanie filmów. Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam wszystkich użytkowników.
komentarz 4 lutego 2021 przez kukulim Mądrala (6,440 p.)
edycja 4 lutego 2021 przez kukulim
Nowy czy używany?

Chyba lepiej kupić używkę poleasingową.

Dam ci stronkę do porównywania części.

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-9600K-vs-Group-/4031vs10

No i najważniejsze jak po mojemu to dysk SDD.

Np. Coś takiego :

https://www.cebit.pl/pl/p/Lenovo-X1-Carbon-V-i5-6GEN8256FHDKAMWin-10-Pro/75060

ale lepiej poszukaj, to taki pierwszy z brzegu co znalazłem, na pewno coś fajniejszego się wyszuka :)
komentarz 4 lutego 2021 przez Krzysztof84 Nowicjusz (120 p.)
Dziękuje za odpowiedź. Przepraszam, ale ja kompletnie nie znam się na tym sprzęcie. Dlatego szukam pomocy. Wolałbym nowy dlatego, ze mieszkam w Niemczech i myśle, ze trudno będzie wysłać coś używanego z Polski do mnie.
komentarz 4 lutego 2021 przez Author[] Bywalec (2,950 p.)

@Krzysztof84, Sprzęt komputerowy ostatnio jest wyjątkowo drogi, należy poszukać pewnych kompromisów między jakością a ceną. Aby zobaczyć jak mocno sprzęt podrożał wystarczy wygooglować ceny niższej jakości kart graficznych. 

komentarz 4 lutego 2021 przez kukulim Mądrala (6,440 p.)
Ciężko doradzić bo nie wiemy za dużo czego potrzebujesz, czy potrzebny ci duży dysk, czy potrzebujesz Windowsa, itp. Najlepiej zadzwoń sobie do jakiegoś sklepu, powiedz im co potrzebujesz. Poproś o ofertę, niech wybiorą ci 3 modele i wyślą na maila.

Potem na forum zapytasz, i się wybierze najlepszego :)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,627 wizyt
pytanie zadane 10 czerwca 2016 w Sprzęt komputerowy przez Nicolaus Dyskutant (9,750 p.)
–1 głos
2 odpowiedzi 436 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Kuba233 Początkujący (490 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 136 wizyt

88,721 zapytań

137,332 odpowiedzi

306,822 komentarzy

58,907 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...