• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Skad pobrac przykładowe dane do ćwiczeń w JS, np. tablica, obiekt?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
425 wizyt
pytanie zadane 3 lutego 2021 w JavaScript przez lukasz21 Obywatel (1,090 p.)
zamknięte 5 lutego 2021 przez lukasz21
Witam,

 

Mam takie pytanie:

Czy istnieje jakaś strona z której można pobrac przykładowe dane JS, np. array, object w złożonej strukturze?

Chciałem robić ćwiczenie z użyciem tablicy wielowymiarowej lub z tablica i w niej obiektami zamiast pojedynczych zmiennych. Widziałem, że sa generatory fałszywego kodu, jak ten np. dla JSON :

https://www.mockaroo.com/

Wiem, że można tez znaleźć w internecie do pobrania Bazy Danych do ćwiczeń z SQL.

 

Zastanawia mnie czy istnieje coś podobnego dla plików Javascript?  Nie chce ręcznie tworzyć takiego kodu.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.
komentarz zamknięcia: Rozwiazałem problem
komentarz 5 lutego 2021 przez lukasz21 Obywatel (1,090 p.)
Dzięki, bardzo pomocny artykuł.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 3 lutego 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
wybrane 5 lutego 2021 przez lukasz21
 
Najlepsza
Poszukaj na githubie, nie bardzo rozumiem  o co chodzi, ale takie dane generujesz samemu. dane json- można uzyskiwać też poprzez zewnętrzne darmowe api
https://rapidapi.com/collection/best-free-apis?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=Beta&utm_term=%2Bfree%20%2Bapi_b&gclid=CjwKCAiAsOmABhAwEiwAEBR0Ztfq_I6RxgFofgxjZMezTdBVHa8dtoc3zhDMUhiEk_zR33wFXQv3ixoCC4AQAvD_BwE

cała kolekcja api https://github.com/public-apis/public-apis
komentarz 4 lutego 2021 przez lukasz21 Obywatel (1,090 p.)
Mniej wiecej o tym myślałem. Chodziło mi o gotowe zbiory zapisanych danych, które maja sensowna treść, np. spis ksiażek lub osób. Takie żebym nie musiał sam pisać ich do ćwiczeń. Przy okazji chciałem zobaczyć przykłady zapisu takich danych.

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 352 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2018 w JavaScript przez Janusz92 Bywalec (2,150 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 180 wizyt
pytanie zadane 1 września 2018 w JavaScript przez Kamil Łydka Stary wyjadacz (13,600 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,322 wizyt
pytanie zadane 15 lipca 2019 w JavaScript przez wsnofi Bywalec (2,680 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...