• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc w wybraniu hostingu

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
254 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2021 w Sieci komputerowe, internet przez grafikbubu Nowicjusz (160 p.)
Witam Was! ;) Od pewnego czasu zastanawiam się nad wykupieniem hostingu, ale z racji iż nigdy wcześniej tego nie robiłem zastanawiam się gdzie go kupić oraz jaki konkretnie pakiet wybrać. Obejrzałem wczoraj film Pana Mirosława na youtube w którym wspominał o linuxpl, ale to było wideo z 2016, także domyślam się że aktualnie wszystko mogło się zmienić :) Opiszę Wam moją sytuację. Na jej podstawie będzie można stwierdzić jaki pakiet wybrać.

Pracuję w małej agencji reklamy. Chciałbym tworzyć strony internetowe "wizytówki" dla moich klientów. Będą to proste strony stawiane na WordPress lub po prostu statyczna strona bez żadnego cms ( zależy co klient będzie chciał). Jaki hosting byście wybrali na moim miejscu? Nie chciałbym sytuacji w której wybiorę jakąś ofertę i okażę się że mam nałożony limit na ilość stron które mogę utworzyć ( załóżmy że mam dziesięciu klientów którzy są zainteresowani aby zrobić im stronę i wrzucić do sieci)

Jeśli okażę się że hosting jest niewystarczający to można w każdym momencie wykupić większy? Totalnie jestem w tym zielony, ale chciałbym to w jakiś sposób ogarnąć :P Dziękuje z góry za pomoc.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 lutego 2021 przez graj23x Obywatel (1,590 p.)
Linuxpl mam i od roku 2020 trzeba opłacać domeny a do 2019 były za darmo na 1 rok gdzie po upływie roku trzeba opłacać.I czy w ogóle są płatne hostingi z darmowymi domenami.
komentarz 1 lutego 2021 przez grafikbubu Nowicjusz (160 p.)
Wiadoma sprawa, bardziej chodziło mi o to jaki hosting byście mi mogli polecili na start, jeśli chce na nim postawić maksymalnie 10 stron opartych na WP. Pytam z tego względu że nie chce wykupić czegoś co będzie za małe, albo z kolei czegoś za co będę płacił dużo więcej a nie będę wykorzystywał w 100procentach.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 618 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez zerakot Obywatel (1,870 p.)
+3 głosów
3 odpowiedzi 803 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 481 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...