• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zmiana na studia zaoczne

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
360 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Programmingc100 Bywalec (2,620 p.)
Cześć, chciałbym was zapytać co sądzicie o przerzucenie się po drugim roku na studia zaoczone z dziennych. Planuję połączyć pracę ze studiami a na dziennych to chyba nie będzie dla mnie możliwe zbyt dużo obowiązków, ktoś tak zrobił i podzieli się opinią lub radą ? :) Czy na zaocznych jest równie ciążko i jednak nie dam rady połączyć obu n raz. Dziękuje z góry !

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 30 stycznia 2021 przez niezalogowany
wybrane 31 stycznia 2021 przez Programmingc100
 
Najlepsza

Wydaję się to Być naturalnym posunięciem jeśli chcesz połączyć naukę z pracą. Oczywiście każdy przypadek jest inny.Akurat w tym Twoim konkretnym przypadku z pewnością istnieje wiele zmiennych o których nie mam pojęcia !!! A które bezpośrednio mają wpływ na podjęcie decyzji !!! Więc wszystko zależy od sytuacji i konkretnej osoby - CIEBIE ! Musisz sobie to przemyśleć rozłożyć na czynniki pierwsze ... Spokojnie podejmij decyzję na chłodno, cierpliwie bez zbędnych emocji i pośpiechu ! Myślę że Bardzo Dobrze Dasz sobie z Tym radę!smiley  Życzę Ci powodzenia w pogodzeniu tych dwóch ścieżek  !

Miłego Weekendu!

 

komentarz 31 stycznia 2021 przez Programmingc100 Bywalec (2,620 p.)
Z tego co widzę i czytam na forach to większość mówi że lepiej informatykę studiować zaocznie i jednocześnie zdobywać doświadczenie w pracy. No czasu na zastanowienie się mam jeszcze sporo. Ale na zaocznie chcę przejść właśnie żeby sobie móc pracować ale nie mam pewności  czy na 3 roku uda mi się ją znaleźć.

Wzajemnie :)
1
komentarz 31 stycznia 2021 przez niezalogowany

Szukaj a znajdziesz...

Powodzenia !!! winkyes

komentarz 19 sierpnia 2021 przez Programmingc100 Bywalec (2,620 p.)
Szukałem i nie znalazłem, jednak to trudniejsze niż się wydaje :/ Więc muszę zostać na dziennych
+1 głos
odpowiedź 30 stycznia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Opinią na temat czego? Radą w kwestii czego, po co studiujesz ? Czy zaoczne czy dzienne, wiadomo na dziennych zwykle jest zdecydowanie trudniej i więcej czasu, natomiast na zaocznych jest duzo " w małym odstępie czasu" :). Zależy od kierunku i uczelni ale zwykle poziom jest ten sam, egzamin ten sam .

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 1,471 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 627 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 110 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...