• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

SFML i Visual Studio 2019

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
537 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2021 w C i C++ przez Maciek Pestka Nowicjusz (220 p.)
Próbuje użyć SFML na Visual Studio, za każdym razem nie udaje się.

Patrzyłem na dużo poradników, ale nadal nic nie pomogło.
komentarz 29 stycznia 2021 przez wizarddos Nałogowiec (25,130 p.)
a coś dokładniej, Co zrobiłeś? Co nie działa?
komentarz 29 stycznia 2021 przez Maciek Pestka Nowicjusz (220 p.)
ustawiłem wszystkie potrzebne opcje w visual studio by uruchomić SFML i wyskakuje różnie błędy, że nie ma biblioteki  .dll (do prawidłowego folderu dodałem te biblioteki z SFML) albo inne błędy.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 29 stycznia 2021 przez Michałełe Nałogowiec (25,600 p.)

Zawsze możesz spróbować przez menedżera pakietów:

vcpkg install sfml

A co do tych błędów - jakie dokładnie wyskakiwały, czy na pewno dodałeś dll'ki do folderu z binarką?

komentarz 29 stycznia 2021 przez Maciek Pestka Nowicjusz (220 p.)
Tak do dobrego folderu dodałem pliki, "nie znaleziono obiektu MSVCR120D.dll", jak dodałem ten plik i to wtedy "Aplikacja nie została właściwe uruchomienia".

Wszystkie ustawienia zrobiłem według tej strony "https://www.sfml-dev.org/", jak to nie pomogło szukałem innych źródeł, które tak samo nie pomogły.

Nie wiem jak użyć vcpkg
0 głosów
odpowiedź 3 lutego 2021 przez Maciek Pestka Nowicjusz (220 p.)
Dziękuję za wszelką pomoc. Chyba muszę zostawić SFML.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 546 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 115 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 454 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2020 w C i C++ przez Stefan Marzec Użytkownik (710 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...