• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wysokie zużycie pamięci RAM przez menedżer okien pulpitu

0 głosów
7,810 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Vadarel Nowicjusz (120 p.)

Witam, mam problem. System świeżo po pełnym formacie, a mimo to nadal menedżer okien pulpitu zżera mi mnóstwo RAM'u, który powoduje ścinki podczas np grania. Mam 8gb ramu. 

Szukałem rozwiązań na różnych stronach, ale zawarte tam sugestie nie przyniosły żadnego efektu. W czym może być problem? 

komentarz 30 stycznia 2021 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)

Windows 10 taki już jest wink

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 30 stycznia 2021 przez niezalogowany

https://www.easeus.com/partition-master/windows-10-high-ram-cpu-memory-usage-issue.html

https://www.minitool.com/news/desktop-window-manager-high-cpu-memory.html

Tutaj masz w miarę świeże info !!! Mam nadzieję że pomoże i życzę Powodzenia smileyyes

Pozdrawiam Serdecznie

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 1,580 wizyt
pytanie zadane 4 stycznia 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Maxxxii Obywatel (1,310 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 219 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 531 wizyt

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,328 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...