• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

opłata za domenę

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
411 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2021 w Sieci komputerowe, internet przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
Znalazłem na pewniej stronie sprzedającej domeny cenę rejestracji i przedłużenia domeny. Nie znalazłem jednak po jakim czasie należy przedłużać? Co rok, co miesiąc?

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 26 stycznia 2021 przez niezalogowany
wybrane 26 stycznia 2021 przez KumberTwo
 
Najlepsza

Myślę że coś przegapiłeś cool...Musi być to napisane, tylko pewnie gdzieś upchnęli maleńką czcionką ?? wink Szukaj dobrze a jeśli nie ma to Lepiej  zmień  dostawcę usług !!! laugh

Najczęściej jest to okres 12 miesięcy rzadziej 24miesięcy.

 

komentarz 26 stycznia 2021 przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
Możliwe że gdzieś nie doczytałem bo pomyślałem że skoro nie rzuca to się nigdzie w oczy to jest jakiś standard, którego poprostu nie znam. Dzięki
+1 głos
odpowiedź 26 stycznia 2021 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
Ok a o co pytasz??

Jeżeli o okres po której trzeba zapłacić ponownie to musisz znaleźć sobie na tej stronie bo jedna strona może sprzedawać domeny na rok druga na 2 lata a trzecia na 1 miesiąc zależy od sprzedawcy ale zazwyczaj spotykałem się z kupnem na 1 rok.
komentarz 26 stycznia 2021 przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)

Hah, faktycznie gdzieś mi uciekło pytanie. Ale zgadłeś dobrze, dzięki wink

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,434 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 138 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,385 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...