• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Windows update

Fiszki IT
Fiszki IT
0 głosów
39 wizyt
pytanie zadane 24 stycznia w Systemy operacyjne, programy przez Bartex Nowicjusz (120 p.)

Witam,nie wiem dlaczego ale windows update mi nie działa gdy wchodząc w ustawienia -> windows update to nic mi sie nie wczytuje tak jak na zdjęciu poniżej.Próbowałem jużwszystkich poradników ale nic nie pomogło.Liczęna szybką odpowiedż pozdrawiam.

zdjęciu

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 24 stycznia przez Osse Gaduła (3,850 p.)

A to : Otwórz Start 

Wyszukaj - wiersz polecenia (jest w System) , kliknij prawym przyciskiem myszy górny wynik i wybierz opcję Uruchom jako administrator .

Wpisz następujące polecenie DISM, aby naprawić uszkodzone pliki systemowe i naciśnij Enter :

dism.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth

Wpisz następujące polecenie SFC, aby naprawić pliki systemowe i naciśnij klawisz Enter :

sfc / scannow

komentarz 24 stycznia przez Bartex Nowicjusz (120 p.)

Takie coś mi wyskakuje

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 2,305 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez student33 Początkujący (250 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 266 wizyt
+1 głos
4 odpowiedzi 132 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez kegamee Użytkownik (640 p.)
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

84,721 zapytań

133,526 odpowiedzi

295,919 komentarzy

55,997 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...