• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Da sie używać aplikacji w chmurze (za darmo :P) lub na jakimś dysku przenośnym typu pendrive czy płyta cd?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
88 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Igorek Mądrala (6,290 p.)
edycja 23 stycznia 2021 przez Igorek

Da sie używać aplikacji w chmurze (za darmo :P) lub na jakimś dysku przenośnym typu pendrive czy płyta cd?

 

I jak coś to nie wiem wiec prosze sie nie śmiac :) (xd)

 

 

Bo chodzi o to że mam poprostu aplikacje która żżera mi cały procesor a chciałbym ich  kilka na raz otworzyć

 

 

Więcej informacji: (odpowiedz do komentarza)

 

Aplikacja jest mojego autorstwa, jest ona w celach indywidualnych, więc nie mam zamiaru jej udostępniać. Jeśli chodzi o sieć to ta jak mówię, normalnie bym ją otwierał na swoim kompie ale ma dużo pętli itp. że mój komp nie wyrobi z kilkoma włączonymi na raz , a to chciałbym zrobić (tak chce w jednym momencie mieć ich kilka otwartych na raz) .Napisałem ją w pythonie . Jest konsolowa (bez GUI) Jeśli ma to jakieś, znaczenie to korzystam w niej z kilku modułów.

:D

komentarz 23 stycznia 2021 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
Powiedz coś więcej. Co to za aplikacja? W czym jest napisana? Sam ją piszesz? Czy powinna być widoczna dla wszystkich w intrenecie czy wystarczy Twoja sieć lokalna?
komentarz 23 stycznia 2021 przez Igorek Mądrala (6,290 p.)
Aplikacja jest mojego autorstwa, jest ona w celach indywidualnych, więc nie mam zamiaru jej udostępniać. Jeśli chodzi o sieć to ta jak mówię, normalnie bym ją otwierał na swoim kompie ale ma dużo pętli itp. że mój komp nie wyrobi z kilkoma włączonymi na raz , a to chciałbym zrobić (tak chce w jednym momencie mieć ich kilka otwartych na raz) .Napisałem ją w pythonie . Jest konsolowa (bez GUI) Jeśli ma to jakieś, znaczenie to korzystam w niej z kilku modułów.

:D
komentarz 23 stycznia 2021 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
Może da się jej kod jakoś usprawnić? Jesteś w stanie pokazać kod lub opisać algorytm działania? Jeśli twój procesor ma więcej niż jeden wątek (a raczej na pewno ma) to powinieneś być w stanie uruchomić aplikacje kilka razy. Pytanie tylko co te aplikacje robią. Zapisują jakieś pliki ? Wydaje mi się ze bardziej potrzebujesz optymalizacji ;)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 215 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 344 wizyt
pytanie zadane 28 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
–1 głos
1 odpowiedź 533 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2018 w Sprzęt komputerowy przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...