• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed problem z WordPressiem.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
90 wizyt
pytanie zadane 21 stycznia 2021 w Systemy CMS przez Poczatkujaca s z.o.o Obywatel (1,860 p.)
zamknięte 21 stycznia 2021 przez Poczatkujaca s z.o.o
Witam, mam taki problem z WordPressiem.

Po wgraniu grafik do mediów nie widać ich, jest szary kwadrat zamiast grafiki, nie można wgrać logo, tła.

Plik się wgrywa, ładuje się do 100% ale nie nie wyświetla. wgranie pliku przez ftp daje taki sam efekt.

Jedynie przez wtyczkę GALERII NEXTGEN można coś prawidłowo wgrać

Niezależnie jaki motyw jest aktywny i jakie wtyczki ten sam wynik wgrywania mediów

Jak mogę rozwiązać ten problem ?

 

EDDITT

problem po przeniesieniu wordpressa
komentarz zamknięcia: pomogło dopisanie define( 'UPLOADS', 'wp-content/uploads' ); wp-config.php
komentarz 21 stycznia 2021 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
A w devtoolsach w network wszyskto sie wczytuje, nie ma jakis błędów np zla ścieżka itp?
komentarz 21 stycznia 2021 przez Poczatkujaca s z.o.o Obywatel (1,860 p.)
Po wgraniu pliku jest szary kwadracik zamiast zdjecie kiedyś jak tam miałam zmieniłam uprawnienia plików i folderów na ftp na766 i 644 ale to nic nie dało teraz
komentarz 21 stycznia 2021 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
No ok ale nie odpowiedziales na moje pytanie.
komentarz 21 stycznia 2021 przez Poczatkujaca s z.o.o Obywatel (1,860 p.)
nie ma błędów wszystko się normalnie wgrywa  na ftp można wgrać zdjęcia ale przez wordpress media już nie bo po wgraniu jest szare pole alebo strona się zawiesza i jest cała biała

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 stycznia 2021 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Po pierwsze: podaj adres strony. Źródeł problemu może być setki, jak nie dziesiątki :D
komentarz 21 stycznia 2021 przez Poczatkujaca s z.o.o Obywatel (1,860 p.)
Jest to jakiś problem z ftp

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 273 wizyt
pytanie zadane 21 stycznia 2021 w Systemy CMS przez Poczatkujaca s z.o.o Obywatel (1,860 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 88 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2021 w Systemy CMS przez Poczatkujaca s z.o.o Obywatel (1,860 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 75 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2020 w Systemy CMS przez Róża Użytkownik (560 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,641 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...