• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praca dyplomowa na studia inżynierskie z Informatyki.

Object Storage Arubacloud
–1 głos
507 wizyt
pytanie zadane 21 stycznia 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez robertatsu Nowicjusz (150 p.)
edycja 21 stycznia 2021 przez robertatsu

Cześć!

Mam pytanie odnośnie pracy dyplomowej na studia. Co prawda nie zdaje tego ja lecz mój brat, ale poszukuje informacji :)

Ogólnie streszcze:

Brat przyszedł do mnie, żeby na prace dyplomową zrobić jakąś stronę internetową - mówie ok, html, css i JS z jakimiś bibliotekami nie jest dużym problemem.

Okazało się że ma to być aplikacja webowa. Prosiłbym o informacje, czy może ktoś z Was wie, jaki stopień trudności należy dobrać, aby taka praca dyplomowa miała sens?

Brat gdy zaczynał studia, na drugim roku wywalili kierunek, na który chciał uczeszcać, przez co tych studiów nie skończył, teraz wrócił z sieci > na jakieś podstawowe projektowanie ston itd, (nawet nie wiem dokładnie co to za kierunek).

Do obrony zostały dwa miesiące i teraz pytanie: Czy możemy osiągnąć wystarczająco aplikacje webową w 2 miesiace i czy dam rade nauczyć brata w dwa miesiące, bez praktycznej wiedzy, w celu obrony tych studiów.

Przepraszam za chaos w tej wypowiedzi, więc na koniec streszcze:

1. Prosiłbym o inforamację, jaki stopień trudności takiej aplikacji musi być, czy musi to być jakoś wybitnie ciekawy, innowacyjny pomysł.

2. Jakich umiejętności potrzeba, żeby taką apkę wykonać.

3. Czy jest ktoś z Was, kto taką aplikacje wykonał w tym terminie i miał doświadczenie w projektowaniu takiej apki?

EDIT::: Widzę downwoty, Panowie i Panie, nie chce żeby ktoś mi taką apke wykonał dla mnie, jedynie stwierdził czy jest to wykonalne w tym czasie i jaki projekt dałby radę na prace na inżynerie :)
Dziękuje za wszelkie informacje i odpowiedź ;)

1
komentarz 21 stycznia 2021 przez Whiskey_Taster Pasjonat (15,610 p.)

No, no, podpunkt nr 3 iście genialny. Pinky i Mózg laugh

1
komentarz 21 stycznia 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
genialny, "nie ja tylko mój brat", brat na infie jest ale apki nie potrafi zrobić ale musi :D napisać prace. Dobra, spoko kształcimy dobre IT :D
komentarz 21 stycznia 2021 przez robertatsu Nowicjusz (150 p.)
Tak, bo szkola na inzynieryjce da Ci dużo :) + miał 3,5 roku z sieci a nie z programowania ;)

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 22 stycznia 2021 przez TeslaX93 Gaduła (3,600 p.)

jaki stopień trudności należy dobrać, aby taka praca dyplomowa miała sens

Ja bym promotora zapytał - jednemu starczy jakiś prosty sklep w nieobiektowym PHP, inni będą wymagali czegoś postawionego np. na Laravelu.

Podobne pytania

–1 głos
2 odpowiedzi 908 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Kuba233 Początkujący (490 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,987 wizyt
pytanie zadane 5 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Kuba233 Początkujący (490 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 708 wizyt
pytanie zadane 16 lipca 2021 w Java przez szynszyl97 Początkujący (410 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...