• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

słuchawki a okulary

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
513 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2021 w Sprzęt komputerowy przez koleś34 Gaduła (3,270 p.)
pytanie takie trochę nie na temat forum ale jak siedzi się w słuchawkach i okularach to jakby słuchawki odstają i okulary też i jest bardzo niewygodnie, można też w soczewkach ale podobno takie długie noszenie soczewek jest niezdrowe i nie powinno się tak robić, w takim razie są jakieś słuchawki specjalne do okularów albo okulary do słuchawek bo nie znalazłem niczego takiego?
komentarz 19 stycznia 2021 przez Whiskey_Taster Pasjonat (15,610 p.)
Ja tam noszę soczewki dzień w dzień od jakichś pięciu lat i żyję :)
komentarz 19 stycznia 2021 przez koleś34 Gaduła (3,270 p.)
a ok
komentarz 19 stycznia 2021 przez koleś34 Gaduła (3,270 p.)
a co ile wymieniasz?
komentarz 19 stycznia 2021 przez Whiskey_Taster Pasjonat (15,610 p.)
Miesięczne noszę, mam dość sporą wadę, więc to bardzo wygodne. Kwestia też pewnie organizmu, moje oczy dobrze znoszą soczewki.
1
komentarz 19 stycznia 2021 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

jak siedzi się w słuchawkach i okularach to jakby słuchawki odstają i okulary też i jest bardzo niewygodnie

@koleś34, miałem ten sam problem i rozwiązałem (a raczej obszedłem) go w ten sposób, że delikatnie przechylam okulary na tyle, aby ich zauszniki nie były oparte na uchu lecz na małżowinie, która jest dociśnięta do głowy przez słuchawki. Dzięki temu zauszniki nie uwierają i bez problemu mogę korzystać ze słuchawek. Dodatkowy efekt uboczny jest taki, że obraz w tak przechylonych soczewkach (szkłach) okularów jest delikatnie ostrzejszy.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 4,943 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 968 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 57 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2023 w Sprzęt komputerowy przez Kamil14 Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...