• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Otwieranie plików exe na windows 10

VPS Starter Arubacloud
–2 głosów
127 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2021 w C i C++ przez OFAL Początkujący (260 p.)

Hej, mam dosyć trudny problem, próbowałem sam naprawić ale nie chce nic zepsuć.

Mianowicie chodzi o to: jak na 64 bitowym windowsie uruchomić  pliki exe

to screen z komunikatu który mi się wyświetla

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 19 stycznia 2021 przez wizarddos Nałogowiec (25,130 p.)
Dobra. Mam smutną wiadomość. Do pisania w C++ potrzeba poza edytorem kompilatora a najlepiej IDE. plik wykonywalny i plik źródłowy Są zupełnie inne.  Aby kod można było wykonać należy go z użyciem kompilatora SKOMPILOWAĆ. Pobierz sobie Codeblocks albo Visual Studio. Jak coś jeszcze potrzebujesz to pisz tu.
komentarz 19 stycznia 2021 przez OFAL Początkujący (260 p.)
programowałem kiedyś na codeblocks ale na nowym kompie nie mam kompilatora GNU a nie wiem jak go otworzyć
komentarz 19 stycznia 2021 przez wizarddos Nałogowiec (25,130 p.)
Może zamiast użerać się z kompilatorem, edytorem etc. To sobie ściągnij to IDE. Wszystkie pliki kompilatora, Konsolidatora są już zainstalowane więc nic nie musisz doinstalować
0 głosów
odpowiedź 19 stycznia 2021 przez adrian17 Ekspert (344,100 p.)
edycja 19 stycznia 2021 przez adrian17
Czy ja dobrze widzę? Napisałeś kilka* linii C++a i... nazwałeś plik "g++.exe"?

Proponuję poczytać od zera, jak się kompiluje programy C++owe. Może też zainstalować gotowe IDE zamiast robić wszystko ręcznie na nodepad++ie.

(* też z błędem, choć tutaj to nie ma znaczenia)
komentarz 19 stycznia 2021 przez OFAL Początkujący (260 p.)
ok

.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 402 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2015 w C# przez fckueve Dyskutant (9,470 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 314 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 5,911 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...