• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prosta gierka w JS

Object Storage Arubacloud
+7 głosów
359 wizyt
pytanie zadane 16 stycznia 2021 w Nasze projekty przez KopfSzmercen Bywalec (2,870 p.)
zmienione kategorie 17 stycznia 2021 przez Arkadiusz Waluk
Cześć. Chciałbym się z Wami podzielić moją pierwszą jako tako grywalną grą w JS którą zacząłem 5 miesięcy temu i zostawiłem ze względu na obowiązki szkolne. Ostatnio przypomniałem sobie o niej więc postanowiłem ją dokończyć. Chciałbym też od razu podkreślić że nie chcę się tu chwalić, sama gra miała być nauką Webpacka i jego funkcji oraz JS'a więc nie myślałem też zbyt wiele o jej optymalizacji ale jednak po 5 miesiącach dalszej nauki widzę że wiele rzeczy powinno być zrobione bardziej optymalnie ale zostawiłem większość tak jak jest ponieważ teraz najchętniej usunąłbym wszystko i próbował robić grę od nowa, co pewnie kiedyś zrobię a poza tym będzie to dla mnie jako taki relikt z przeszłości na który mam nadzieję zerkać po pewnym czasie i śmiać się z tego co tam nawyrabiałem. Chciałbym się raczej podzielić tym co wyszło- coś się rusza, coś miga i można powiedzieć że da się w to "grać" a zawsze milej jak otworzy to ktoś inny niż tylko ja :)

Link do kodu na github:

https://github.com/KopfSzmercen/BattleCity

Link do gry:

https://kopfszmercen.github.io/test/

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 16 stycznia 2021 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)

Ogółem to taka mała uwaga na strzelanie bo gdy się przytrzyma spacje to to wypuszcza kule co chwile a nie co np. 1 sekunde a chyba tak nie powinno być.smiley

1
komentarz 16 stycznia 2021 przez KopfSzmercen Bywalec (2,870 p.)
Dzięki za uwagę, zapamiętam. Jeśli chodzi o strzelanie to dla mnie było w porządku tak jak jest ale faktycznie teraz tak myślę że jakiś czas pomiędzy strzałami jest dobrym pomysłem.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 204 wizyt
+3 głosów
1 odpowiedź 194 wizyt
pytanie zadane 31 maja 2016 w Nasze projekty przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 400 wizyt
pytanie zadane 26 maja 2017 w C i C++ przez Beorn Początkujący (250 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,455 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...