• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaka książka do języka C ?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
598 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2021 w C i C++ przez Gerlach Nowicjusz (220 p.)
Witam, szukam dla siebie książki do języka C. Jest ona mi potrzebna tylko na zaliczenia na studiach. Wybrałem sobie Szkoła Programowania S. Praty. Czy wydanie V jakoś znacząco różni się od wydania VI? Kwestia ceny i się zastanawiam czy warto dopłacić.
komentarz 15 stycznia 2021 przez tangarr Mędrzec (154,780 p.)

@tkz, @Gerlach
Bez bicia przyznaję, że nie wiedziałem. Widocznie przeczyłem ten tytuł w wynikach wyszukiwarki pod natłokiem wyników o książce o C++. Macie plusiki.

komentarz 15 stycznia 2021 przez Gerlach Nowicjusz (220 p.)
nie szkodzi, po prostu c++ z jego książek jest popularniejsze niż c
komentarz 15 stycznia 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Na marginesie, książka do C jest duuuużo lepsza niż do C++.
komentarz 15 stycznia 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

@Gerlach, może warto na początku rzucić okiem na darmowe alternatywy https://books.goalkicker.com/CBook/

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 15 stycznia 2021 przez DobryKurczak Bywalec (2,320 p.)
wybrane 16 stycznia 2021 przez Gerlach
 
Najlepsza
Osobiście do podstaw nauki C korzystałem z książki Język Ansi C : programowanie, Brian W. Kernighan, Dennis M. Ritchie.
komentarz 15 stycznia 2021 przez reaktywny Nałogowiec (40,650 p.)
To dobra pozycja. Też z niej korzystałem.
1
komentarz 16 stycznia 2021 przez Gerlach Nowicjusz (220 p.)
Dzięki, wybiorę tą.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 374 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 403 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 781 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2017 w C i C++ przez PirchHD Obywatel (1,730 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,074 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...