• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dlaczego Podczas deploymentu na heroku MERN app wyświetla mi się JSON

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
264 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia 2021 w JavaScript przez Mariusz Podgórski Początkujący (400 p.)
Witam,

zamieściłem kilka dni temu podobny temat jednak mimo usilnych prób rozwiązania tego problemu nie rozumiem dlaczego strona działa poprawnie na localhost a jak ją wyrzucę do Heroku wywala mi JSON. Nie rozwiązałem tego jak to naprawić prosiłbym o pomoc.

Jeżeli zlikwiduję Endpointy wyświetla mi się strona poprawnie. Poniżej umieszczam linki do strony która się wyświetla poprawnie i nie poprawnie a także do repozytorium

dziękuję z góry za zainteresowanie

https://praktyczny-rodzic.herokuapp.com/

https://praktyczny-rodzic-heroku.herokuapp.com/

https://github.com/Lentyl/praktyczny-rodzic
komentarz 12 stycznia 2021 przez Mariusz Podgórski Początkujący (400 p.)
wszystkie paczki jak leciało updatowałem
komentarz 13 stycznia 2021 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
Ok, ale czy to rozwiązało problem lub jakoś na niego wpłynęło lub apka na hostingu przestała działać? Bo skoro napisałeś o aktualizacji dopiero teraz, to wcześniej (mimo występowania problemu) paczki był aktualne, czy jak to się ma do siebie?
komentarz 13 stycznia 2021 przez Mariusz Podgórski Początkujący (400 p.)

ta aplikacja działa https://mernapppraktyczny.herokuapp.com/

jak w kontaktach wyślesz wiadomość to zobaczysz że jest wiadomość z serwera 

później po 8 miesiącach ją dokończyłem zmieniłem ale heroku mówi musisz updetować paczki no dobra to to zrobiłem i po wyrzuceniu nie działa ale może ja sobie już dopowiadam historie może coś rozpierdoliłem podzas pisania i nie wiem co jest grane ale na developmencię wszystko gra i ja już nie wiem co mam robić jakieś porady? 

komentarz 13 stycznia 2021 przez Mariusz Podgórski Początkujący (400 p.)
W wolnej chwili  mógłbyś zerknąć na te endpointy fachowym okiem czy im czegoś brakuje bo może ja po prostu czegoś nie dostrzegam jakbyś coś zauważył daj znać. Na chwilę obecną idę spać z świadomością porażki dobranoc.
komentarz 13 stycznia 2021 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

W takim razie znowu się powtórzę (w poprzednim temacie o tym wspomniałem) - trzeba debugować kod. Łatwiej jest znaleźć przyczynę problemu, gdy widać co się dzieje w runtime'ie niż po prostu patrząc w sam kod w repo/projekcie. Nawet gdyby pobrać i uruchomić apke u siebie lokalnie, to może hosting Heroku ma tutaj wpływ, więc najlepiej jest to debugować na hostingu - spróbowałbym Ci z tym pomóc, ale nie mam tam dostępu.

Odpal więc apke z parametrem - -inspect-brk (to pozwoli debugować Node'a) - jeśli napotkasz problemy, to wygoogluj debugowanie na Heroku - i prześledź co wysyła nieprawidłowy response na głównym endpoincie.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 358 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2021 w JavaScript przez Mariusz Podgórski Początkujący (400 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 409 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 239 wizyt

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...