• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wymagania technikum.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
357 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez MasterJohnson Nowicjusz (120 p.)
Jeśli ktoś zadał już pytanie to sorry.

Pytaniem moim jest czy do technikum informatycznego potrzeba dziś 100% z testu ósmoklasisty? Tak powiedziała sekretarka do której się moja mama dodzwoniła (choć mój kolega nie miał 100%, lecz dostał się). Czy jest możliwość w ogóle przejścia z tych żmudnych praktyk sprzedawcy do nauki w technikum? Jestem w pierwszym roku szkoły branżowej. Obecnie mam rozwiązanie umowy przez nieuczęszczanie do niej.

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 12 stycznia 2021 przez niezalogowany
Nauczycielki nas tak straszyły że w mojej klasie tylko kilka osób nada się do technikum a reszta do zawodowej...

Moje wyniki i oceny z egzaminu nie były wysokie...

66% z polaka

37% z matmy

72% z angola

moje oceny to były głównie dostateczne (3).

Teraz jestem na drugim roku na profilu informatycznym i muszę ci powiedzieć że nie jest źle. Przez straszenie mnie przez nauczycieli myślałem że nie dam sobie tam rady a okazało się że jest tam nie tak trudno jak nauczycielki z podstawówki powtarzały nam...

Jeśli pasjonujesz się informatyką to się przepisz na profil informatyczny... W końcu to twoja pasja...
komentarz 12 stycznia 2021 przez niezalogowany
Pytaj się jak coś chcesz (;
+1 głos
odpowiedź 12 stycznia 2021 przez Nicekovsky Dyskutant (9,820 p.)
Czy się dostaniesz czy nie, zależy ile osób się zgłosi. Im więcej osób z lepszymi wynikami od ciebie będzie się chciało uczyć w danej szkole na tym kierunku tym mniejsza szansa że się zostaniesz
komentarz 13 stycznia 2021 przez niezalogowany
My mieliśmy takie punkty i za każdą ocenę dostawałeś daną ilość punktów. Im więcej miało się punktów tym większa szansa że się dostaniesz... Ja się nie dostałem od razu, musiałem poczekać aż ktoś się zwolni z tego profilu.
0 głosów
odpowiedź 12 stycznia 2021 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
Bzdety kobieta opowiada, chyba na odczepnego, albo aby podbić sobie ego. Aplikuj śmiało, najwyżej cię nie przyjmą.
0 głosów
odpowiedź 12 stycznia 2021 przez CSSoup Mądrala (6,460 p.)
Tradycyjne straszenie :D Ja dostałem się na luzie, a moje wyniki nie były jakieś wybitne, szczególnie z matmy. Także składaj śmiało.

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 2,483 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 1,181 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 244 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...