• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

ProjectQ12 - Aplikacja internetowa

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
175 wizyt
pytanie zadane 9 stycznia 2021 w Nasze projekty przez BleBlock Użytkownik (600 p.)
Cześć jestem Woytek. Od 1,5 miesiąca pracowałem nad projektem pod nazwą "ProjectQ12".
Myślę, że czas najwyższy, aby aplikacja ujrzała światło dzienne.

Aby można było zacząć korzystać z portalu należy założyć na nim konto. Po założeniu konta i zalogowaniu się ukazuje się nam strona główna. Głównym celem tego projektu było stworzenie czegoś nie tuzinkowego oraz zdobycie nowych umiejętności. Nigdy wcześniej nie przypuszczałem, że mogę zrobić tyle. Jest to dla mnie jak dotychczas największy projekt. Spędziłem przy nim najwięcej czasu. Każdy użytkownik może dodać cytat, autora cytatu oraz przeglądać cytaty dodane przez innych użytkowników.

Mam świadomość, że niektóre rzeczy mogły zostać lepiej przemyślane, napisane i bardziej dopracowane. Ale myślę, że nie powinienem siedzieć zbyt długo przy jednym projekcie i czas, aby zacząć inny projekt.

Technologie wykorzystane w projekcie: HTML, CSS, JS, jQuery, PHP, Mysqli
Wykorzystane narzędzia: Git, GitHub, Visual Studio Code

Link do aplikacji: https://projectq12.herokuapp.com/
Link do repozytorium: https://github.com/WojciechSkirlo/projectq12
Link do mojego portfolio: https://woytek-portfolio.pl/

Jeżeli masz trochę czasu to miło by było usłyszeć od ciebie Twoją opinię a jeżeli trochę więcej to możesz sprawdzić również mój kod który jest udostępniony na GitHubie.

Opinia, ocena, krytyka, wskazówka, propozycja są mile widziane. W razie pytań proszę pisać

Pozdrawiam Woytek
komentarz 27 stycznia 2022 przez nojszewski Początkujący (290 p.)

Wszystko super tylko jak chciałem się zarejestrować to… nasunęły mi się na język słowa Pana Mirosława „no panie programisto, coś pan…” ja bym dodał '@' przed mysqli oraz zamiast registration.php zrobił folder o nazwie registration i tam wrzucił ten plik jako index.php lub ewentualnie w .htaccess dodać rewriterule

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 263 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 360 wizyt
pytanie zadane 29 czerwca 2020 w Nasze projekty przez chucksqll Stary wyjadacz (12,930 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 1,459 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...