• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Może wie ktoś dlaczego na moje filmy na Youtube zostały nałożone ograniczenia?

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
482 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2020 w Grafika i multimedia przez fff Gaduła (3,950 p.)
edycja 31 grudnia 2020 przez fff

Może wie ktoś dlaczego na moje filmy na YouTube zostały nałożone ograniczenia?, pytałem na form yt a nikt nie odpowiada.

Na film po kilku miesiącach nałożono ograniczenia +18

https://youtu.be/f_A4XJRGpWU

https://youtu.be/6yTpqQxFnSw


A na ostatni film zrobili to już po kilku sekundach nadal nwm dla czego?

 

Z tego co patrzyłem filmy nie naruszają żadnych zasad?

komentarz 31 grudnia 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

Dlaczego nie podałeś oryginalnych linków? Nie kojarzę by youtube miał domenę youtu.be.

2
komentarz 31 grudnia 2020 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
To są oryginalne linki.
komentarz 31 grudnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)

od kiedy domena youtu.be. jest oryginalna. 

6
komentarz 31 grudnia 2020 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Youtube sam generuje link z tej domeny jak udostępniasz film przez button "Share".
komentarz 22 października 2022 przez juampi Użytkownik (610 p.)
to jest dlatego rzeby inne strony ktore blokuja domene youtube nie blokowaly tresci z youtuba. po prostu daja inny link rzeby se zarobic. np na scratch nie dziala youtube ale dziala youtu.be wiec no. linki oryginalne tylko zabezpieczone przed blokada :)

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 31 grudnia 2020 przez DawidK Nałogowiec (37,910 p.)
mogę tylko zgadywać, ale zacznij od przejrzenia wytycznych dla społeczności youtube są tam np:

- Treści szkodliwe i niebezpieczne, film o tym jak pobierać bezpłatnie filmy z płatnych serwisów może pod to podchodzić

- Spam, wprowadzające w błąd metadane i oszustwa - jak wyżej + niewiadomo jak powstały wyświetlenia, głos z syntezatora też prawdopodobnie ma na to wpływ

- Prawa autorskie - w sumie też można pod to podciągnąć
komentarz 13 stycznia 2021 przez fff Gaduła (3,950 p.)

Możliwe, ale nigdy bym nie wpadł, że ten film może być niebezpieczny lub szkodliwy, 

 

 Spam, wprowadzające w błąd metadane i oszustwa - jak wyżej + niewiadomo jak powstały wyświetlenia, głos z syntezatora też prawdopodobnie ma na to wpływ

??o co tu chodzi?

 

Oni wyszukują to i blokują po tytule, bo 1st film zablokowali po ok pół roku, a drugi po kilku sec?

 

komentarz 13 stycznia 2021 przez DawidK Nałogowiec (37,910 p.)

Tak jak pisałem - powyżej zgaduje.

W kwestii:

 Spam, wprowadzające w błąd metadane i oszustwa - jak wyżej + niewiadomo jak powstały wyświetlenia, głos z syntezatora też prawdopodobnie ma na to wpływ

Miałem na myśli: oszustwa - pobieranie bezpłatnego filmu z płatnych serwisów.

Spam - jak pisałem nie wiem jak powstały wyświetlenia, ten film ma 26tys wyswietleń w porównaniu z innymi 300-400 jest różnica. Nie wiem jak był rozsyłany/propagowany.

I jeszcze raz podkreślam - zgaduje - nie wiem na jakiej zasadzie youtube blokuje/ogranicza treści, ale przypuszczam, że jak jeden film danego użytkownika został ograniczony to na następne filmy mogą zwracać większą uwagę, może być np częściej sprawdzany/kontrolowany.

–1 głos
odpowiedź 1 stycznia 2021 przez reaktywny Nałogowiec (40,650 p.)
Youtube blokuje co mu się podoba.

Ostatnio zablokowali film dokumentalny o Polakach ratujących żydów.

Można się domyśleć dlaczego. Gdzieś czytałem, że Youtube współpracuje z $oro$zem, tym o którym się mówi, że niszczy Europę, bo ściąga na Kontynent Europejski Arabów, Islamistów i Murzynów z Afryki.
1
komentarz 1 stycznia 2021 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Niestety kolega ma rację.

Yt, FB, TT blokują bezkarnie co tylko im się podoba i co nie jest zgodne z ich  lewacką polityką.
1
komentarz 1 stycznia 2021 przez Nicekovsky Dyskutant (9,820 p.)

@reaktywny, mogli zablokować też z błahego powodu np prawa autorskie lub film od kogoś ściągnięty, nagrany 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 905 wizyt
pytanie zadane 13 października 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Cepepe Początkujący (260 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 762 wizyt
pytanie zadane 22 października 2022 w Offtop przez juampi Użytkownik (610 p.)
+6 głosów
3 odpowiedzi 433 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2015 w Offtop przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...