• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kursy na stronie strefakursów i znalezienie pracy

Object Storage Arubacloud
+1 głos
2,581 wizyt
pytanie zadane 29 grudnia 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Moziu Początkujący (390 p.)
Mam pytanie do osób które płaciły za kursy na tej stronie,opłaca się w ogóle tam jakieś robić? czytalem opinie ze te certyfikaty to są tylko do miłego wglądu w CV i nic nie wnoszą i pracy nie dają,osobiscie jestem zainteresowany tym kursem https://strefakursow.pl/sciezki_kariery/ekspert_ds_cyberbezpieczenstwa.html i sam już nie wiem kogo słuchać i co myśleć,może Wy mi doradzicie? Jesli macie jakies rady odnosnie kariery w cyberze bez studiów to też byłbym rad :D

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 29 grudnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)

Taki kurs to dopiero wiesz początek nauki, drogi do realizacji projektów. 
Ale tego sie nie wpisuje w CV czy w profilu jako kandydat poszukujący pracy bo one nie maja certyfikatu nie sa nic warte, nawet nie maja rzetelnie sprawdzonych informacji.
jest to dobry punkt do nauki 

 

Czy są coś warte? Wszystko jest czegoś warte ... jeśli przybliża Cię do celu i poszerza twoj zakres wiedzy, jeśli cos z nich wyniesiesz i sie nauczysz. Są tak samo warte jak wyszukiwarka google jeśli z niej  umiesz korzystać, czy książka 

0 głosów
odpowiedź 29 grudnia 2020 przez Osse Dyskutant (7,570 p.)
Czy kurs coś daje, tak. Korzystałem ze strefykursów ucząc się jak budować strony oparte na Wordpressie i "załapałem o co chodzi, oczywiście w sieci dostępne jest wiele kursów, ale ja wolałem ten. Kurs kończy się egzaminem chyba 20 pytań, po zaliczeniu otrzymujesz certyfikat ukończenia, nie jest zbyt ważny w CV. Daje to tylko zaświadczenie o ukończeniu kursu, są też z tego co widziałem egzaminy po których uzyskuje się certyfikat specjalisty, są one dodatkowo płatne (egzaminy) https://strefakursow.pl/pages/egzamin.html

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 2,268 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 1,209 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 198 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2022 w Bezpieczeństwo, hacking przez Astrosat Nowicjusz (120 p.)

92,565 zapytań

141,418 odpowiedzi

319,604 komentarzy

61,951 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...