• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed jak zmienić link - HTML

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
714 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2020 w HTML i CSS przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)
zamknięte 23 grudnia 2020 przez kondzix_ez
Cześć

Da się może zrobić w komputerze taki odsyłacz, np. file:///C:/Users/Admin/Desktop/index.html przerobić na tekst.pl . Chodzi mi tylko, żeby zrobić to na lokalnym a nie na publicznym. Da się ?
komentarz zamknięcia: Mam już odpowiedź
komentarz 24 grudnia 2020 przez VBService Ekspert (251,170 p.)

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 23 grudnia 2020 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
wybrane 23 grudnia 2020 przez kondzix_ez
 
Najlepsza
Da się, możesz postawić prosty serwer www u siebie na komputerze na porcie 80. Wtedy strona jest dostępna po adresem http://localhost Następnie w pliku /etc/hosts możesz dopisać:

127.0.0.1    test.pl

I wtedy możesz wchodzić na test.pl i będzie strona z localhosta
komentarz 23 grudnia 2020 przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)
W czym postawić ten serwer w xampie?
komentarz 23 grudnia 2020 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
Możesz w xampie
komentarz 23 grudnia 2020 przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)
A da się na normalnym localhost przy włączeniu funkcji w program files? A jak tak to gdzie potem wejść?
komentarz 23 grudnia 2020 przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)

@JAKUBW, Już znalazłem dzięki za pomoc

 

0 głosów
odpowiedź 23 grudnia 2020 przez xkamiz Użytkownik (500 p.)
Za pomocą pythona mozesz zrobic podobnie ale zamiast tekst.pl pisaloby np localhost:8000. Mozesz dac go na jakims darmowym hotingu i bedzie praktycznie to samo tylko z ta roznica ze zeby zrobic update plikow musisz je wgrac przez hosting.
komentarz 23 grudnia 2020 przez kondzix_ez Obywatel (1,910 p.)
Jak dać na localhost to ja wiem, ale da się zmienić "localhost" na dowolny tekst ?
komentarz 23 grudnia 2020 przez xkamiz Użytkownik (500 p.)
Z tego co mi wiadomo to nie, chyba ze bys zrobil serwer z jakiegos starego komputera np.

Ale nie interesuje sie tym za bardzo wiec wiecej ci nie moge powiedziec

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 116 wizyt
pytanie zadane 22 marca 2020 w HTML i CSS przez kubaa322 Użytkownik (710 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 541 wizyt
pytanie zadane 16 maja 2017 w HTML i CSS przez WojtexGamer Początkujący (370 p.)
–7 głosów
5 odpowiedzi 4,438 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...