• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Jak chronić młodszą siostrę. Narzędzia rodzicielskie/szpiegowskie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,229 wizyt
pytanie zadane 21 grudnia 2020 w Bezpieczeństwo, hacking przez urbix01 Gaduła (3,290 p.)
zamknięte 21 grudnia 2020 przez urbix01
Witam wszystkich czytelników, mam bardzo poważny problem, moja młodsza 14 letnia siostra poznała kogoś w sieci i od pewnego czasu dziwnie się zachowuje. Prewencyjnie sprawdziłem jej telefon ale smsy były skasowane co jest dla mnie bardzo niepokojące (nie było wiadomości które pisałem do niej ja lub rodzice). Na pozostałe aplikacje nie miałem czasu (wykorzystałem fakt że telefon był odblokowany a siostra rozmawiała z mamą w kuchni). Proszę o jakąś listę narzędzi na telefon aby móc monitorować działania. Znalazłem na sklep play jakiegoś keylogera ale nie ma możliwości aby on automatycznie wysyłał mi wiadomości które pisze moja siostra. Do jej telefonu nie mam dostępu ale myślę że w związku zbliżających się świąt upoluje tele i zainstaluje tam coś. Bardzo proszę o jakieś sprawdzone skuteczne narzędzia ewentualnie pomysłu jak postępować co sprawdzić itp. Jest to dla mnie bardzo ważna sprawa. Dodam ze robię to dla jej bezpieczeństwa. Telefon siostry xiaomi redmi note 9
komentarz zamknięcia: https://snoopza.com powinno załatwić sprawe
1
komentarz 21 grudnia 2020 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
Taka drobna sugestia. Co zrobisz gdy już się dowiesz "prawdy"? Powiesz siostrze że wszystko wiesz. A dzięki czemu siostra cię znienawidzi? Sorry ale pogrzebiesz całkowicie zaufanie. Może pogadaj z siostrą o tym że się martwisz i zadbaj o relacje.
komentarz 21 grudnia 2020 przez urbix01 Gaduła (3,290 p.)
Nie chodzi mi o to ze nie można jej pisać lub z kimś się umawiać. Obawiam się że może nie zdawać sobie sprawy z tego że po drugiej stronie ekranu jest ktoś inny. Nie zamierzam się demaskować. Jeżeli pisze z osobą o dobry intencjach i starszą do granicy rozsądku powiedzmy max 17 lat to nie mam nic przeciwko ale jeżeli okaże się ze nieświadomi pisze z jakimś zboczeńcem to chcę w to ingerować, zdemaskować oszusta

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 21 grudnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
"Jak mądra"- a nie wydaje mi się, chyba że zaślepiona ( bez obrazy ) to jest problem, ale jak ładna do tego, to masz bardzo duży problem.
Takich narzędzia raczej "jako dozwolone" to nie znajdziesz, a jako niedozwolone, nie wiem czy ktoś Ci zaryzykuje podawanie bo one są może i dostępne ale raczej gdzieś na TORZE
komentarz 21 grudnia 2020 przez urbix01 Gaduła (3,290 p.)
https://snoopza.com/pl

Dla potomnych
komentarz 21 grudnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
ktoś się daje ostro manipulować, good luck

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 272 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 158 wizyt
+4 głosów
2 odpowiedzi 460 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...