• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Drukarka laserowa, prośba o polecenie

Object Storage Arubacloud
+1 głos
284 wizyt
pytanie zadane 21 grudnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez yapyap Obywatel (1,730 p.)
Witam, potrzebuje zamówić biurową drukarkę laserową monochromatyczną w okolicach 400-600zł z automatycznym drukiem dwustronnym do której zamienniki - tonery będą w przystępnej cenie (w zasadzie jak najniższej)

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 21 grudnia 2020 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
Z własnego doświadczenia poleciłbym ci Brothera z serii HL-L2* (* to dalsza część kodu produktu, jak to w informatyce). Szukaj z literą D (dupleks). W tej cenie znajdziesz drukarkę z Wi-Fi (litera W). Modele serii 2* przeznaczone są do małego biura, nie do zdarcia. Dla trochę starszych modeli tonery zamienniki lub regenerowane na 2000-3000 kopii po 20-30 zł.

Nie traktuj moje opinii jak dogmatu, piszę, bo użytkuję kilka takich w domu i pracy i jestem zadowolony.
+1 głos
odpowiedź 21 grudnia 2020 przez reaktywny Nałogowiec (40,930 p.)
edycja 21 grudnia 2020 przez reaktywny

Jest trochę dobrych drukarek, ale ja polecam zdecydowanie HP LaserJet. Czołgi nie do zarżnięcia, mam od kilkunastu lat 1018 i 1020, a wiec budżetowe modele i są bezawaryjne, bezproblemowe i jest do mich mnóstwo zamienników tonerów jak i refille. Konkretny model HP-ka musiałbyś wybrać sam, bo nie orientuję się w nowościach.

+1 głos
odpowiedź 21 grudnia 2020 przez DawidK Nałogowiec (37,910 p.)
Jak mieszkalem jeszcze w Polsce korzystalem z Lexmark E120 - tania jak barszcz w kupnie i eksploatacji, z 10 lat temu kosztowala ok 250zl, tonery ok 60zl. Obecnie bardzo malo drukuje i mam budzetowa atramentowke HP. Generalnie szukalbym czegos z lexmarka.
+1 głos
odpowiedź 21 grudnia 2020 przez VBService Ekspert (252,660 p.)
edycja 21 grudnia 2020 przez VBService

Polecam, mam od dłuższego czasu Brother HL-1110E tu tani toner do niej BROTHER TN-1030 (TN1030) - Toner Economy, black (czarny) i tu mega tani Brother DR-1030 bęben / drum, wersja 123drukuj

Może odwróć sytuację, na podanych powyżej stronach, sprawdź do jakich modeli drukarek są w miarę tanie tonery (nie piszę najtańsze, bo musisz uwzględnić, cenę do jakości) i ewentualnie według tego kryterium wytypować drukarki, i z tych wytypowanych sprawdź w "necie" opinie użytkowników na ich temat (awaryjność, cicha praca, szybki druk, wi-fi, cena itp.)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 147 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2023 w Sprzęt komputerowy przez reaktywny Nałogowiec (40,930 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 465 wizyt
pytanie zadane 23 sierpnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez VirtualMember Pasjonat (15,790 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 203 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2023 w Sprzęt komputerowy przez domelcio Użytkownik (960 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,477 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...